Home / Archief / Uitfeest / Programma

Programma

zaterdag 14 sept, zondag 15 sept 2019

© Foto: Rick van Woudenberg

(Im)Personal Crowd

Mizou Danst
Mariaplaats
za 12:30-12:45

© Foto: Ivar Pel Fotografie

Aan de slag als een wetenschapper!

Universiteitsmuseum Utrecht
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

Acrobatische Dansshow

Jumping Spectacles
Mariaplaats
za 14:00-14:30

AI AI Barbie

Medialab SETUP i.s.m. Yifan Yaing
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

Als koord opgevouwen

Sculpture Acts

Francine Claassen
Domplein
zo 12:00-17:00

© Foto: Aafke Holwerda

ArcheoHotspot

Museum Hoge Woerd
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

© Foto: Aafke Holwerda

Art Utrecht / Artists!

Domplein
zo 12:00-17:00

Babyconcert

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 11:30-12:00

BAK, basis voor actuele kunst

Het Trappenhuis van de Stad - livestream
Domplein
zo 12:00-17:00

Be Sharp!

Stadhuisplein
za 15:00-15:20

BEEST

Via mode en design op zoek naar het beest in onszelf!

De Vrijstaat: Reindert Kruse en Bert Feddema
Domplein
za 12:00-17:00

Behaal je draaiorgeldiploma

Museum Speelklok
Domplein
zo 12:00-17:00

Bellydance & Syrian Fusion

Yazila en AlHambra Dance Company
Mariaplaats
za 15:30-15:45

Boekendokter voor kids

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-17:00

Boekenmarkt

Bibliotheek
Instituto Cervantes
Domplein 3
za 12:30-15:30

Centraal Museum

De altijd veranderende stad

Domplein
zo 12:00-17:00

City of Literature Live

Utrecht City of Literature

International Literature Festival Utrecht
Stadhuisplein
zo 13:00-17:00

Cursussen Spaans en DELE examens

Instituto Cervantes
Domplein 3
za 13:00-16:00

© Foto: Gabor Finta

Dans Atelier 42

Dans verstaat iedereen!

Mariaplaats
za 15:45-16:00

© Foto: Gabor Finta

Dans voor iedereen!

Danscentrum Utrecht en Dans Atelier 42
Domplein
za 12:00-17:00

De Boekenapotheek

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-17:00

De gitaar viert feest

Studenten Gitaar Ensemble Nederland o.l.v. Susana Opanski
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 12:30-13:00

De Grote Podcast Talkshow

Saskia Ebeli en Lilian Hak, IMPAKT, RAUM, Simon Heijmans en De Trans//missie
Academiegebouw
Domplein 29
zo 14:00-14:45

© Foto: Anna van Kooij

De ILFU Boekenparade

Utrecht City of Literature

Het Literatuurhuis
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00, 15:30

De kindercamping

Improvisatietheater voor en met kinderen

Kindermeespeeltheater Retteketet
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 12:30, 14:45

De Kleine Mier en Andere Verhalen

Kaboom Animation Festival
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

De Machinerie blik op de toekomst

Hoogt on tour, de Maakruimte i.s.m Utrechtse Media Makers
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

© Foto: Anna van Kooij

De Slag om Hoog Catharijne

Het Stadhuistoneel
Stadhuis
Stadhuisplein 1
za 13:30, 15:00, 16:30

© Foto: Michael Kooren

De Utrechtse Boekenmarkt

Utrecht City of Literature

International Literature Festival Utrecht
Vredenburgplein
zo 9:30-17:30

De voorleeshoek

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-17:00

DIY Algorithmic Clickbait Movies

Medialab SETUP i.s.m. Martijn de Vliegher en Jan Waatze Schuurman
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

Do You Wanna Dance?

Danscentrum Utrecht
Mariaplaats
za 12:45-13:00

© Foto: Anna van Kooij

DOMunder boven!

Vermaak je met 2000 jaar Domplein

Domplein
za 12:00-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

Drijf-In Openluchtbioscoop - Baantjer: Het begin

Nederlands Film Festival en Pathé
Weerdsluis
Bemuurde Weerd Oostzijde
zo 20:30-23:00

© Foto: Michiel Bosman

Eerst kijken, dan zien

Kunstuitleen Utrecht
Academiegebouw
Domplein 29
zo 13:00, 14:00, 15:00

EXcontainer

EXbunker & EXboot presenteren: Elisabeth Kaldeway

Domplein
zo 12:00-17:00

Expositie Jim Harris

Schilder met inkt van het Utrechtse verstilde stadsgezicht

Jim Harris
Stadhuis
Stadhuisplein 1
za 10:00, zo 11:30

© Foto: Jelmer de Haas

Face the Music

Opera op de Maliebaan

Studenten klassieke zang HKU Utrechts Conservatorium
Maliebaan
zo 13:00, 14:30

Fiesta Flamenca

Flamencoschool Azules
Mariaplaats
za 13:45-14:00

FOTODOK

Domplein
zo 12:00-17:00

Fragments of sky

Een dansconcert tussen punk en meditatie

Iris van Peppen I Co
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 16:00-16:20

© Foto: Jan van der Kooi

Galerie Frank Welkenhuysen

Domplein
zo 12:00-17:00

Galerie Sanaa

Every fish is a desalination plant

Mariaan van den Berg
Domplein
zo 12:00-17:00

GrachtenGalerie

Back to nature!

Domplein
zo 12:00-17:00

Graven: Het verhaal dat vergeten wil worden

Het NUT
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-12:20

© Foto: Anna van Kooij

Green Screen: maak je eigen boekomslag

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 14:00-16:00

Het Huis Utrecht presenteert: TOURIST

Marte Boneschansker i.s.m. Het Huis Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00-16:00

Het is of de stenen spreken

Casco Art Institute: Working for the Commons, Merel Zwarts, Babi Badalov, De Voorkamer
Domplein
za 12:00, zo 12:00

Hiphop en streetdance - GEANNULEERD

Dansschool UDX
Mariaplaats
za 12:00-12:30

Human Library

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 13:00-16:00

© Foto: Julian Maiwald

Immens

Nietzsche is waar

Theater Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 16:00-16:20

IMPAKT

Speculative Interfaces: technologie van de toekomst

Domplein
zo 12:00-17:00

Internal Jogging

Café Theater Festival on tour

KNOT Kollektiv
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 10:30, 11:30

Jong HKU Talent

Graduates 2019
Pandhof Domkerk
Domplein
zo 12:00-17:00

Joris en de geheimzinnige toverdrank

Utrecht City of Literature

Epos Ensemble i.s.m. Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-12:45

Kidscollege: De zweetvoetenman

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht i.s.m. Het Mooie Kinderboekenfestival
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 14:30-15:15

Kris Kras Atelier

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 13:00-16:00

Kunsthandel Meijer

Ronald Edens
Domplein
zo 12:00-17:00

Kunstliefde

In Situ, een fictief universum gebaseerd op herinneringen

Carien Vugts
Domplein
zo 12:00-17:00

© Foto: Michiel Bosman

Kunstuitleen Utrecht

Domplein
zo 12:00-17:00

Lezing: Dromen in beton

Over Kanaleneiland en Hoog Catharijne

Centraal Museum - René de Kam
Academiegebouw
Domplein 29
zo 15:00-15:30

Lezing: Een reis door de geschiedenis van het Midden-Oosten

Drs. Sabry Emam
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:30-15:30

© Foto: Lize Kraan

Lezing: Het Universiteitsmuseum in de toekomst

Academiegebouw
Domplein 29
zo 14:30-15:00

Lezing: North & South - Europese topstukken herenigd

Museum Catharijneconvent
Academiegebouw
Domplein 29
zo 16:00-16:30

Lezing: Ontdek Castellum Hoge Woerd

Erik Graafstal - archeoloog
Academiegebouw
Domplein 29
zo 15:30-16:00

© Foto: Marieke Wijntjes

Lezing: Reis door de ruimte

Sonnenborgh - Museum en Sterrenwacht
Academiegebouw
Domplein 29
zo 14:00-14:30

Lezing: Spoorwegmuseum op smaak

Spoorwegmuseum
Academiegebouw
Domplein 29
zo 13:00-13:30

Live in Slok: The Radiance

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 16:00-19:00

© Foto: Ronald Smits

LOGMAN x ZwartFrame

Een ontmoeting met kunst, beweging en design

Domplein
zo 12:00-17:00

Luisteren & lezen

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-17:00

Maak je eigen tijdcapsule

Het Utrechts Archief
Domplein
zo 12:00-14:30

Maak kennis met Bliep!

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 14:00-16:00

© Foto: Jeroen Oehler

Maak kennis met de ukelele

deMuziekFabriek
Domplein
za 12:00-14:30

Mijn Monument!

Open Poëzie Podium

Domplein
za 14:30-17:00

© Foto: Anna van Kooij

Minicollege: Beroemde boeken in pop, film, games en kunst

Utrecht City of Literature

Kevin Toma, Cor de Jong en Niels 't Hooft.
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 13:00, 13:30, 15:30, 16:00, 16:30

Morren Galleries

Gertjan Scholte Albers

Domplein
zo 12:00-17:00

Musical meets Efteling

Harmonie Orkest Vleuten
Stadhuisbrug
za 15:30-16:00

Oersterke verhalen, tijdloze klassiekers

Theatergroep Aluin
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30-13:50

© Foto: Mercis bv

Op de foto met nijntje

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 13:00-17:00

© Foto: Raúl Neijhorst

Podium Hoge Woerd presenteert: Denise Jannah

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00, 14:00

Podium Hoge Woerd presenteert: Joris Linssen & Caramba - nieuw programma

preview van het theaterconcert Raak!

Podium Hoge Woerd i.s.m. Joris Linssen & Caramba
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 16:30-17:00

Poefles Ikebana (Japans bloemschikken)

Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:30-15:30

Popkoor Elan

Stadhuisplein
za 14:00-14:20

Proefles Arabisch

Sabry Emam
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:00-12:30

Proefles Cartoontekenen

Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 11:00-12:15

Proefles Chinees en Japans Schilderen

Ruomei Tan
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30, 13:30

Proefles Customs and traditions connected with Poland

Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:30

Proefles Filosoferen kun je leren!

Rogiér Cenin
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 11:00-13:00

Proefles Frans Actualités

Valerie Tramhel
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:00

Proefles Frans Lire et Parler

Rita van den Brandt
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00-14:30

Proefles Frans voor (vrijwel) beginners

Rita van den Brandt
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:00

Proefles Grieks

Evi Sarantinou en Eftychia Koutsioumpa
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:00

Proefles Italiaans voor beginners

Tiziana Bardini
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:00-12:00

Proefles Italiaans voor half gevorderden

Tiziana Bardini
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00-15:00

Proefles Japans

Maarten Liebregts
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 11:00, 13:00

Proefles Lekker Schrijven: een gedicht

Ceciel Boudewijn
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00-14:30

Proefles Poëzie Proeven: Campert

Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:00

Proefles Spaans

Monique Woltring
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00, 14:30

Race Against the Regime

Wouter Moraal
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

RadioKast

De Concertzender
Domplein
za 12:00-17:00

RAUM & Hard//Hoofd

Ansicht: bericht uit de stad van de toekomst
Domplein
zo 12:00-17:00

© Foto: Sjoerd Derine

REDO

Stichting Illusionary Rockaz Company
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:30-15:50

© Foto: Allard Willemse

Reflexions of Duke

HOT Orgelbigband
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 14:00-15:00

Role Model

Een swingend dance concert

DOX & Nicole Beutler Projects
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30-13:50

© Foto: Cynthia Borst

Roos & Ariadne: Over liefde en andere walgelijke dingen

Het NUT
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:30-12:50

Samen muziek maken

De Utrechtse Muziekschool
Domplein
za 12:00-17:00

Schrijfjutten

Verzamel schrijfinspiratie voor verhaal en gedicht

Tools voor taal
Domplein
za 12:00-14:00

© Foto: Menno van der Meulen

SHOT - open repetitie

SHIFFT | Jasper van Luijk in coproductie met Korzo Producties
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30-14:50

Show Me You(r Phone)

Studio Tegenwind
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

Spelen maar!

Nederlands Volksbuurtmuseum
Domplein
zo 12:00-14:30

SSBU presenteert: Back to Oz

Het Filiaal theatermakers, Slagwerk Den Haag, K.O. Brass
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00-13:20

© Foto: Andreas Terlaak

SSBU presenteert: Conny Janssen Danst

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:00-14:20

SSBU presenteert: Katinka Polderman

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:00-15:20

© Foto: Saris/den Engelsman

SSBU presenteert: Op zoek naar het Huilmeisje

Een vrolijk verhaal over een zee van tranen

Malou van Sluis
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 10:00, 11:15

© Foto: Miriam Guttmann

Standplaats Utrecht presenteert: 1001

DIEHELEDING i.s.m. DOX
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30-14:50

© Foto: Moon Saris

Stap in de ShakeBox

De Dansers
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-16:00

Stel je eens voor...

Theaterschool Utrecht
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 12:30, 14:30

© Foto: Marieke Wijntjes

Stoom afblazen!

Ontdek alles over hoe een stoomtrein werkt

Spoorwegmuseum
Domplein
zo 12:00-17:00

Tekenen en schilderen

Kunstnomaden
Domplein
za 12:00-17:00

Tentoonstelling FOTODOK

Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

© Foto: Huis van het boek

Tentoonstelling: De vrienden van Quentin Blake

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-17:00

Test je niveau Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
za 12:30-14:30

© Foto: Jelmer de Haas

The Bright Side of Life

Theater Utrecht & New Dutch Connections
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30-13:50

© Foto: Maartje en Merel

Theater Kikker presenteert: Club Gewalt

Life, Oh Life - a lifestyle opera

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:30-15:50

There is Nothing, but There is Something

Café Theater Festival on tour

Sherise & Gianine Strang
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00, 15:00

Touchée

Mariaplaats
za 16:00-16:30

Trainings for the Not-Yet

Jeanne van Heeswijk
BAK, basis voor actuele kunst
Pauwstraat 13A
za 13:00, zo 12:00

TRIP

155
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:30-12:45

Uitgespeeld

Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:00-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

Urban Dance Battle

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:30-22:00

Urban Sounds

Dico - Zeki & PNM - Fintense - El Cappuccino - Zaffré
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 16:00-18:00

Utrecht Tekent

Huis van Betekenis i.s.m. ZIMIHC
Domplein
za 12:00-17:00

Utrechts Operakoor

o.l.v. Ardjoena Soerjadi
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00, 14:50

Val

Schweigman& i.s.m. Calefax
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-12:20

© Foto: B.J. Novak

Verhaalatelier

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00, 13:30, 15:00

© Foto: Barbara Kerkhof

Verhalencafé Utrecht

Het Utrechts Archief
Academiegebouw
Domplein 29
zo 15:00-16:00

VOÏSZ

Stadhuisplein
za 13:30-13:50

Volare!

Karin Elich en Fermin Miranda Caceres
Mariaplaats
za 13:30-13:45

© Foto: Jelmer de Haas

VOOR//AAN

Het showcase festival voor Utrechts talent

Breedstraat en omgeving
zo 13:00-19:00

© Foto: Moon Saris

Vos en Haas vieren feest

Utrecht City of Literature

Bibliotheek Utrecht
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 14:30-15:00

Walk and Drip for 7 Hours

Genevieve Murphy i.s.m. Standplaats Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 10:00-17:00

Wat me niet breekt

DOX & Dalton Jansen
Mariaplaats
za 15:00-15:30

We spelen.... Wie ben ik?

Mercedes Montes de Oca y Gracia Bondía
Instituto Cervantes
Domplein 3
za 13:00-14:00

Zangworkshops

Zangschool Utrecht
Domplein
za 15:00-17:00

Zarjanka

Russische en Oekraïense volksliederen
Stadhuisplein
za 12:00-12:20

Zing Nederlands met me

Bibliotheek Utrecht i.s.m. De Voorkamer
Stadhuisplein
za 15:30-16:30