Culturelezondagen.nl maakt gebruik van cookies die noodzakelijk zijn om deze site zo goed mogelijk te laten functioneren. Door op accepteren te klikken of door gebruik te blijven maken van de website, geef je aan hiermee akkoord te gaan. Extra informatie over cookies?Accepteren
Wat hebben computercode en dans met elkaar gemeen? Het zijn allebei vormen van beweging op ritme: de een voor de mens en de ander voor de machine. Tijdens het Uitfeest nemen urban dansers en digitale kunstenaars de Neude over. In verschillende battles staan creativiteit en improvisatie centraal. Freestyle dansers en freestyle coders nemen het tegen elkaar op in battles met de beste dansers, live muziek en visuals.
Dit programma is onderdeel van het urban dance festival Freedom City dat ook te bezoeken is op vrijdagavond 13 september op het Jaarbeursplein en op zondag 15 september in TivoliVredenburg. Kijk voor meer informatie over het festival op hun Facebookpagina.