Home / Archief / Nieuwjaarsduik/ Jonge Makers

Jonge Makers

zondag 13 januari 2019

Jonge Utrechtse makers, die van grote waarde zijn voor de stad, vormen ook dit jaar de rode draad binnen het programma. Nieuw talent van onder andere ROC Midden Nederland en Hogeschool voor de Kunsten pakt het podium. Zo spelen jonge musici in de caravans van verzamelkunstenaar Pet van de Luijtgaarden op de Janskerkhof, maak je in Kunstliefde kennis met elf onlangs afgestudeerde kunstenaars en in TivolIVredenburg presenteert de Nederlandse Pop Academie nieuwe talentvolle acts.  

A short ride in a fast machine

Moira Expositieruimte
Wolvenstraat 10
zo 13:00-18:00

Bas Burghard

EXbunker
Wilhelminapark 24A
zo 13:00-18:00

© Foto: L. Lentink

Club 3voor12 Utrecht

dB's
CAB-Rondom 100
zo 14:00-17:00

© Foto: Filippo Giuseppe Lanonne

Coffee & Questions

Casco Art Institute: Working for the Commons
Lange Nieuwstraat 7
zo 11:00-13:00

Culturele Zondagen Brunch met Arcadian

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

© Foto: Joost Termeer

De Belofte 14 stelt zich voor!

Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

De gitaar viert feest!

Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 13:00, 15:00

Freedom City presenteert All Style Urban Dance Battle

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 17:30-18:30

© Foto: Studio PMS

HKU Award & HKU Prijs Gemeente Utrecht

AG
Minrebroederstraat 16
zo 13:00-18:00

Inni speurtocht

Janskerkhof
zo 12:00-16:00

KIEK & LOT

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 15:30-15:50

Koekoek 030 Festival: Loki & Lonneke Ponneke

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
zo 15:00-15:30

Middagconcert

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:15-13:45

Music Connects - Jorian van Nee

Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
zo 14:00-14:30

Muzikaal sprookje voor de hele familie

Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 13:30-14:15

© Foto: Jelmer de Haas

Open Ateliers

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
zo 12:00-18:00

Richting

Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 16:00-16:20

Sammie en Opa

In De Ruimte
Oudegracht 230 a/d Werf
zo 11:30, 13:30

Samuel Benjamin

Café Het Hart
Voorstraat 10
zo 17:00-18:30

Tour d'Artistique

Janskerkhof
zo 12:00-17:00

© Foto: Anna van Kooij

Tweetakt presenteert: Kajetan Uranitsch

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:30, 15:45