Home / Archief / Go West / Programma

Programma

zondag 14 april 2019

't Hoogt on tour

Central Studios
Gietijzerstraat 3
zo 12:00-17:00

Achter de Schermen: Het Hof van Cartesius

Het Hof van Cartesius
Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 14:00, 15:00, 16:00

Achter de Schermen: Werkspoorfabriek

De Stadstuin opent een nieuwe locatie in de Werkspoorfabriek

De Stadstuin
Werkspoorfabriek / De Stadstuin
Schaverijstraat 11
zo 14:00, 15:00, 16:00

© Foto: Juri Hiensch

Aorta Tour: Oog in Al

Renette Niekerk
Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 13:00, 15:00

Apekool?

Wetenschapsknooppunt Universiteit Utrecht
CAB-Gebouw
zo 13:00-15:30

Beachsporten bij The Sport Box

The Sport Box
CAB-Rondom 90
zo 13:00-17:00

Beleef Werkplaats Overvloed

Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
zo 13:00-17:00

Bitterzoete Route

Historische wandeling door Lombok

Werkgroep Gepeperde Straten
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 13:00, 14:00, 16:00

Bjarke Ramsing & Band

Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 15:00-16:30

© Foto: Nationaal Bevrijdingsmuseum

Boekpresentatie: Wonend aan de Cartesiusweg

Wieger Rozema & Rien Cobussen
CAB-Gebouw
zo 12:00-12:45

Bruisend sportief

Spinning, Pilates en Kinderyoga

Sport Studio Bruis
Nijverheidsweg 21
zo 13:00-17:00

Buitenexpositie

Het Utrechts Archief i.s.m. Schaalwerk
CAB-Gebouw
zo 13:00-20:00

Camera

CAB-Gebouw
zo 16:45-17:30

Cereol Sunday Afternoon: Go West, Stay West - geannuleerd

Waarom wijkbewoners komen en nooit meer gaan

Het Wilde Westen
Cereolfabriek
Everard Meijsterlaan 1
zo 16:00-17:00

Creative Coding Expo en workshop

Central Studios
Gietijzerstraat 3
zo 12:00-17:00

Culture Shock - Mash Up

De Voorkamer
Kanaalstraat 225
zo 16:30-17:30

Dans en muziek met Forêt Sacrée

Forêt Sacrée
Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
zo 14:30-16:30

© Foto: Anna van Kooij

dB's 25 jaar

Paul de Brabander
CAB-Gebouw
zo 16:15-16:45

De droom van West

Rebecca Wolf en Peter de Koning
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 13:00-17:30

Debat: Tussenstation voor de stad?

Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 16:30-17:30

© Foto: Rogier Boogaard

Doen we de gordijnen dicht of zetten we de ramen open

Theatergroep Troubamour
Kopi Susu
J.P. Coenstraat 69
zo 13:00, 15:00, 17:00

En dan is er koffie

Kijken, beleven én proeven bij Douwe Egberts

Jacobs Douwe Egberts
Keulsekade 143
zo 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00

Expo <-V->

Vlampijpateliers
Vlampijpstraat 50
zo 13:00-17:00

© Foto: L.H. Hofland, Het Utrechts Archief

Fietsroute: Pleinenroute West

Haroekoeplein
Haroekoeplein 35
zo 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00

© Foto: Fotodienst GAU / collectie Het Utrechts Archief

Fietsroute: Religie in West - geannuleerd

Yente Sierksma - Docent Godsdienst & Levensbeschouwing
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 12:00, 14:00, 16:00

Filmvertoning: De Meijster Moorden

Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 14:15-16:00

Grenzeloos Ontmoeten

Stichting SNDVU en STIL
STIL Utrecht
Laan van Nieuw Guinea 143
zo 13:00-14:30

Het Utrechts Archief presenteert

Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 13:00-17:00

HKU expositie

HKU Masterstudenten Interieurarchitectuur
Central Studios
Gietijzerstraat 3
zo 12:00-17:00

© Foto: Diana Nieuwold

Huis van Dominicus: huis vol verhalen

Dominicuskerk
Palestrinastraat 1
zo 14:00-17:00

Kunst uit West

Wisseltentoonstelling in het Landhuis In de Stad

Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 13:00-17:30

Kunstmarkt

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
zo 12:00-18:00

Lezing: Crisiskraken in Lombok

Pieter Akkermans
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 16:30-17:00

Lezing: De Meijster Moorden

Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 13:30-14:00

© Foto: Fotodienst GAU / collectie Het Utrechts Archief

Lezing: De Sojafabriek

Rob Wedler
Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 14:15-14:45

Lezing: Een nieuwe hotspot aan de Keulsekade

Kees Geevers
Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 15:45-16:15

© Foto: Gemeente Utrecht / Collectie Het Utrechts Archief

Lezing: Halve Maan, architectuur en kunst

Arjan den Boer
Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 15:00-15:30

© Foto: Delta-Phot Luchtfotografie / Collectie Het Utrechts Archief

Lezing: Industrieterrein Lage Weide

Bettina van Santen
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 14:00-14:30

© Foto: KLM Aerocarto / collectie Het Utrechts Archief

Lezing: Machinefabriek Jaffa

René de Kam
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 16:00-16:30

Lezing: Merwedekanaal, een onderbelicht kanaal?

Hans Buiter
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 13:30-14:00

Lezing: Trots op Werkspoor

Museum van Zuilen
Werkspoorfabriek / De Stadstuin
Schaverijstraat 11
zo 13:30, 14:30, 15:30

Marianne's Daughters

Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 16:30-17:30

© Foto: Het Utrechts Archief, S. Sealtiel

Met het Oog op vroeger

Anna Wits
Landhuis in de stad
Park Oog in Al 1
zo 13:00-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

New start, New Beginning

Ontmoet de nieuwe bewoners van Utrecht-West

New Dutch Connections & Het Wilde Westen
Cereolfabriek
Everard Meijsterlaan 1
zo 13:00, 14:30, 16:00

© Foto: Still uit A Vardy

NFF presenteert: Stad Utrecht Filmprijs

Central Studios
Gietijzerstraat 3
zo 12:00-17:00

© Foto: Anouk Prins

Niemand anders, anders niemand

SENS uitvaarten i.s.m. Utrechts Stadsdichtersgilde
Dominicuskerk
Palestrinastraat 1
zo 13:00, 15:00, 16:30

Ontdek het Werkspoorkwartier

Station Utrecht Zuilen
zo 13:00-13:30

Open ateliers

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
zo 12:00-18:00

© Foto: Jelmer de Haas

Open mic en jamsessie

Bon Sjef and friends
CAB-Gebouw
zo 14:30-16:30

Open podium

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
zo 12:00-18:00

Opera Sing Along

Ensemble OperaUtrecht
Landhuis Rhijnlust
Richard Wagnerlaan 22
zo 14:00, 15:30

Optreden Koninklijke Oratorium Vereniging Utrecht

Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 15:15-15:45

© Foto: Juri Hiensch

Rondleidingen door de Ulu Moskee

Ulu Moskee Utrecht
Kanaalstraat 36
zo 15:00, 17:00

Samen zingen

De Voorkamer
Kanaalstraat 225
zo 14:00-15:00

Schrump Funk

Het Uitvindersgilde
Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 13:00-17:00

Straatafval Bingo

Sandra Westgeest en Ankie van Heertum - Jut Trash
Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 16:00-17:00

Studio Moskou presents: Asfaltfeeën

Ingmar Heytze- Gedichten, Vokalen, Johan Borger- Gitaar, Julius de Paauw- Percussie, Cor van Ingen- Basgitaar
CAB-Gebouw
zo 18:00-18:45

Theatrale bustour: Vis van Vos en Vocking worst - geannuleerd

Ingrid van Leeuwen, Annemiek Funneman, Maartje Wikkerink, Nienke Weijsenfeld
CAB-Gebouw
zo 12:30, 13:45, 15:00, 16:15

© Foto: Tamira Boogaard

Tradition meets Afro Urban meets Contemporary….

Afrikaans dansoptreden en korte workshop met publiek

CAB-Gebouw
zo 13:00-13:30

© Foto: Anna van Kooij

Vaarexcursie

Creatieve bedrijven Werkspoorkwartier i.s.m. Waterwerken
Werkspoorhaven
Tractieweg 43
zo 12:00, 15:00

Verhalenpaviljoen

Professor Loep & Het Kunstlaboratorium
Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 13:00-17:00

VR beleving: de toekomst van de Werkspoorfabriek

Wunderhund & Members De Stadstuin
Werkspoorfabriek / De Stadstuin
Schaverijstraat 11
zo 14:30, 15:30, 16:30

Waargebeurd! Jong zijn in West

Bibliotheek Oog in Al
Everard Meijsterlaan 1a
zo 14:00-15:30

Wat eet jij nou?!

Kinderkookworkshop voor duurzame snacks!

CAB-Gebouw
zo 12:00-16:00

© Foto: W.P.F.M. van Schaik

Werkspoor bedrijfsfilms

Wim van Scharenburg, Museum van Zuilen
CAB-Gebouw
zo 13:30, 17:00

Werkspoor Foto Theater

Freakshow Escape
Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 13:00-17:00

Werkspoor, de Opera - The Making Of

Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 14:00-15:30

Winnaar Clash of the Titans

Magik Trick
CAB-Gebouw
zo 15:00-15:30

Workshop: maak een kapstok van gebruikte materialen

Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
zo 13:00-17:00

X11 - Expo en Workshop fotografie

De Maakruimte en Fotodok
Central Studios
Gietijzerstraat 3
zo 12:00-17:00