Home / Archief / Alles Kids / Programma

Programma

zondag 20 oktober 2019

25 jaar Domstad Jeugd Orkest (AL)

Het Koperorkest en het Juniororkest
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 12:00-13:00

Autorenbaan (5+)

De Figuranten
Oudkerkhof
Oudkerkhof
zo 13:00-17:00

BEEST (8+)

De Vrijstaat
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 14:00-17:00

Bouw een toekomstdier (6+)

Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 11:00-17:00

Camping Retteketet (4-10) - Voorstelling 13:30 uur geannuleerd

Kindertheater Retteketet
Kindertheater De Schuur
Wijde Doelen 8
zo 12:00-12:45

Catharina en de barbaarse Keizer (AL)

Karin Elich en Fermin Miranda Caceres
eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
zo 15:00-15:20

Chuggington doe-dagen (2+)

Spoorwegmuseum
Maliebaanstation
zo 10:00-17:00

Culturele Zondagen Brunch (AL)

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

De grote boze wolf (was helemaal niet boos) (5+)

De Toneeljuf
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 11:30-12:30

De grote boze wolf (was helemaal niet boos) (5+)

De Toneeljuf
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 14:00-15:00

De Kaboom Space Odyssey (AL)

Kaboom Animation Festival
Spoorwegmuseum
Maliebaanstation
zo 12:00-16:00

De wereld in ander perspectief (8-12)

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 14:00-14:30

Doe mee met de muziek! (AL)

Tutti Saxi
Vredenburgplein
zo 14:00-14:20

Doe mee met de muziek! (AL)

Tutti Saxi
Hoog Catharijne
zo 15:00-15:20

Duurzaam-Dreumes-Doe-Concert (0-2)

Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 10:00-10:45

Duurzaam-Dreumes-Doe-Concert (0-2)

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 11:30-12:15

En niemand wist waarom (4+)

Simone Vertelt, Dorus van den Boomen
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 11:00-12:00

Expositie Jim Harris (AL)

Jim Harris
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 11:00-17:00

Fly me to the moon (AL)

Lichtbende
Voormalige gevangenis Gansstraat
Gansstraat 164
zo 13:00, 14:00, 15:00

Geen recht = krom (6-12)

Unicef
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 12:00-17:00

Golfje zoekt Zee (3-6)

Theatergroep Krijt
Kanaal30
Kanaalweg 30
zo 11:00-11:50

Hiphop Workshop (8+)

Urban Dansopleiding - ROC Midden Nederland – Creative College
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 14:00

Ik zie ... monsters! (5+)

Bbliotheek Utrecht
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 12:30-15:30

In het Oerwoud (0-5)

Bureau Vanaf2
Hoog Catharijne
zo 12:00-18:00

Kidscollege: de keuze is reuze (8-12)

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-15:30

Kijken doe je met je .... (AL)

GrachtenGalerie
Oudegracht 185
zo 12:00-17:00

Kijken doe je met je hersenen (8-12)

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:00-13:30

Kinderconcert & workshop (7+)

Afterpartees
EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 12:30-15:00

Klimmen en klauteren in de kerk (4+)

Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 13:00-17:00

Knutselen met techniekvaardigheden (4+)

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:00-15:30

Kom film maken! (4+)

Hoogt on Tour
Filmcafé
CAB-Rondom 90A
zo 12:00-18:00

KrisKras (4+)

De Koppoters
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 11:00, 13:00

LiGHT-UP (AL)

Voormalige gevangenis Gansstraat
Gansstraat 164
zo 12:00-16:00

Lot en de verdwenen hagelslag (8+)

Lot's Foundation / Robin Scherpen
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 11:30, 14:00

Maak je eigen muziekstuk (8+)

Protoon Music
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00, 16:00

Meetdingen (AL)

Professor Loep & Het Kunstlaboratorium
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-17:00

Minimarkt (AL)

Jantine Kraayeveld
Domplein
zo 13:00-17:00

Nieuwe Ambachten (3+)

Molen de Ster
Molenpark 3
zo 12:00-17:00

Offline in Minecraft survival mode (GEANNULEERD)

Speeltuin Noordse Park
Lagenoord 28a
zo 14:00-17:00

Onderzoek en doe zelf mee (8-12)

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:00-16:00

Ontdek de ruimte (8+)

Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
zo 13:00-17:00

Op gluuravontur met Geheim Agent M (AL)

Marcelle van der Velden
Vollersbrug
zo 12:00-16:00

Parlement van de Dingen (8+)

Lotte van den Berg
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 11:00, 14:30

Playmate (3-9)

Den Draad
Stadhuisplein
zo 13:00-17:00

Raad eens hoeveel ik van je hou (2+)

Rik Rikken
De Krakeling
Bekkerstraat 24
zo 10:30-11:00

Schepsels en Creaturen (5-12)

Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 14:00-17:00

Schilderen met groenten (AL)

Merel de groentevrouw
Broei
Oosterkade 24
zo 11:00-16:00

Sing-In for Kids (AL)

Yeattem Wong
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 14:00-14:30

Sneak Out! (AL)

Solid Ground Movement
Stadhuis
Stadhuisplein 1
zo 14:30-15:30

Sneak Out! (AL)

Solid Ground Movement
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 12:00-13:00

Sneak Out! (AL)

Hoog Catharijne
zo 13:30-13:45

Spelen met Taal (6-12)

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 14:00, 15:00

Spiegeltje, spiegeltje ... (6+)

Lab en het Lokaal
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 10:00-12:30

Sprookjes in de Mix (8+)

De Verhaaljutters
Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 12:15, 13:15, 14:15

Stervende stift (4+)

Eva Stam en Joska van Oosten
De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
zo 13:30, 14:30, 15:30

Tentoonstelling De vrienden van Quentin Blake (AL)

Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 12:00-17:00

Theaterworkshop DODO live (8+)

De Vrijstaat; kunstwerkplaats voor Jong Utrecht
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 12:30, 15:00

Toerist in eigen stad! (6+)

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Twister XXL (4+)

Twistmaster: Steven van Hulle
Vredenburgplein
zo 12:00-17:00

Verhalen voor ondeugende kinderen (5-12)

Theaterschool Utrecht
Laan van Puntenburg 2a
zo 13:00-16:00

Volg je Wolk (AL)

Marijn te Kolsté
Neude
zo 11:00-17:00

Voorlezen met een magische toverbril (3+)

Atelier
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Brusselplein 2
zo 10:00, 13:00

Voorlezen met een magische toverbril (3+)

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 10:30-11:30

Wanna be a Supermodel? (5+)

The Cameo Series

Hoog Catharijne
zo 12:00-17:00

Workshop: Ontwerpers van de toekomst (8-12)

Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 12:30-15:30

Zing mee met de JAMkids! (2-16)

Rini Kleijn en band
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30, 15:30