Home / Archief / Utrecht Centraal / Programma

Programma

zondag 3 juni 2018

© Foto: Koen Peters

30 x 30 in 030

30 Utrechtse dj talenten draaien 30 minuten

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
za 23:00-5:00

© Foto: Mirel Masic

3voor12 Utrecht presenteert VOOR//AAN

Het showcase festival voor Utrechts talent

Diverse locaties binnenstad Utrecht
zo 11:57-21:00

A Live in Waves

Documentaires in 't Hoogt

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 16:30-18:00

© Foto: Satellite June

AMERICANALOG

Pablo van de Poel
Janskerk
Janskerkhof 26
zo 20:30-21:00

Anneleen Schuitemaker

Klassiek bij Willem Slok

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 15:00-15:30

♡34.7k: een mini kroegmusical - geannuleerd

Frank Irving & co.
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 12:30, 14:45

Baroque & Beyond Orchestra

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-12:30

Behind Bars: wat betekent (on)vrijheid voor jou?

Theatraal concert in de voormalige gevangenis

Kamerkoor VENUS
Gevangenis Wolvenplein
Wolvenplein 27
zo 13:15, 14:15, 15:15

Beiaardbespeling door Malgosia Fiebig

Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 12:30-13:30

© Foto: Masha Jahangard

Bram Stadhouders speelt gitaar, straatorgel en robots

Museum Speelklok
Steenweg 6
zo 16:00-17:00

Catching Cultures Orchestra Festival

Neco Novellas, Kamerkoor JIP&JIJ, Eyo’nle Brass (Benin), DJ Polyesta e.a.
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00-18:00

Coca Román

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:30-16:00

Concert Utrechtse Studenten Cantorij & Fins studentenkoor

o.l.v. Fokko Oldenhuis; Wiipurilaisen Osakunnan Laulajat o.l.v. Elisa Huovinen (Helsinki)
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 13:30-15:00

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht: Bezeten van muziek

dr. Floris Schuiling (UU, Muziekwetenschap)
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 13:00-13:45

De Utrechtse Studentencantorij & guests

Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 16:00-16:45

© Foto: Terzij de Horde, foto: Mirko Meerwaldt

Dom Town Darkness

dB's
CAB-Rondom 100
zo 16:00-20:00

© Foto: Studio Rios Zertuche

Eefje de Visser - gewijzigde tijden

Slotconcert

Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 22:00-23:00

© Foto: Firdy Salim

Ensemble L’Alba

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:00-15:30

Festival Oude Muziek - Jed Wentz

Hoe bezeten moet je zijn, als festival-programmeur?

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-14:15

Figgie

Domplein
zo 15:00-15:30

Film: Obsessie voor Bach

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 11:00-12:30

© Foto: Jelmer de Haas

Fonkeltoon's muzikale badkuip

Pandhof Domkerk
Domplein
zo 13:00-18:00

© Foto: Herre Vermeer

Gaudeamus presenteert: Lacrimosa

Shapeshift ensemble o.l.v. Maxim Shalygin
MerkAz
Magdalenastraat 1a
zo 14:00-15:00

© Foto: Brendon Heinst

Gaudeamus presenteert: Maya Fridman

A Late Afternoon with Friends

BAK, basis voor actuele kunst
Pauwstraat 13A
zo 16:30-17:30

© Foto: Anniek Andringa

Géonne Hartman

Broese Boekverkopers
Stadhuisbrug 5
zo 15:00-15:30

Géonne Hartman

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:30-13:00

Ghaeth Almaghoot

Rabo Next Stage

DOMunder
Domplein
zo 18:00-18:30

Hani Daher

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:30-15:00

Haytham Safia met U'Duet

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:00-17:00

Het Huisorkest speelt: muzikale obsessies

Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 12:00-12:30

© Foto: Felipe Pipi

HKU Utrechts Conservatorium trekt alle registers open

HKU Utrechts Conservatorium
Mariaplaats 27
zo 10:00-16:00

© Foto: Wouter Jansen

Holland Baroque & Leszek Możdżer

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 16:00-17:00

Hot Sugar's Cold World

Documentaires in 't Hoogt

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 11:15-12:45

INKT - gewijzigde tijden

Rabo Next Stage

Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 12:00, 17:30

© Foto: Allard Willemse

Jazz-vesper

Het Orgel Trio en Vespercantorij o.l.v. Ko Zwanenburg
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 17:00-18:00

Jong, jazzy Utrecht

Pierre & Les Optimistes
Hoog Catharijne
zo 13:30-14:00

Joram Feitsma

Joram Feitsma (piano), Daryo Verouden (cello)
Janskerk
Janskerkhof 26
zo 17:00-17:30

Kidscollege: zo word je DJ!

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-16:00

© Foto: Isolde Woudstra

Kim Janssen

Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 18:20-19:00

Le Guess Who? presents: The Man Behind the Microphone

Documentaires in 't Hoogt

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 14:00-15:35

Le Guess who? talk met Johan Gijsen

Documentaires in 't Hoogt

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 13:00-13:45

© Foto: Allard Willemse

Liszt’s obsession

Academiegebouw
Domplein 29
zo 15:30-16:15

Live popquiz met deejay Joe

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 16:00-16:45

© Foto: Eddo Hartmann

LUWTEN

Domplein
zo 18:00-18:30

Margreet Markerink en Jeannine Geerts

Het Muzieklokaal
Bemuurde Weerd Oostzijde 13
zo 16:00-17:00

Mondays at Kapitaal

Kapitaal
Paardenveld
zo 13:00-18:00

© Foto: Jelmer de Haas

Museum van Geluid

Colin Benders Obsessed by Modulars

Werkspoorkathedraal
Tractieweg 41
zo 11:00-19:00

© Foto: Maarten Mooijman

MuziekRoute Ensemble

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:30-13:15

Napraten met Frans Vreeke

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 17:00-17:30

© Foto: Marcel van der Vlugt

Nederlandse Bachvereniging

Lucia Caihuela (sopraan), Marine Fribourg (alt), Mike Fentross (theorbe)
Academiegebouw
Domplein 29
zo 13:30-14:15

Nieuwste noten

Studenten van de HKU presenteren nieuw werk voor INSOMNIO

INSOMNIO, olv. Ulrich Pöhl
Muziekhuis Utrecht
Loevenhoutsedijk 301
zo 19:00-20:30

© Foto: Willem Schalekamp

nijntje op de fiets

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:30-14:05

© Foto: Catharina Gerritsen

Nuno dos Santos - gewijzigde tijden

Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 20:30-22:00

Openstelling Restauratieatelier

Restauratieatelier Museum Speelklok
Servetstraat
zo 12:00-17:00

P-bone workshop

ZIMIHC
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 15:00

Parnassos Presents: de cursisten!

Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 12:00-18:00

© Foto: IAMKAT

Pieter de Graaf

Janskerk
Janskerkhof 26
zo 18:00-18:30

© Foto: Raymond van Mil

Pip Blom

Domplein
zo 20:00-20:30

Pop-up optredens

Diverse locaties in Utrecht
zo 12:00-18:00

© Foto: Juri Hiensch

Pynarello

i.s.m. TivoliVredenburg

Hoog Catharijne
zo 16:00, 17:00

© Foto: Gijs Kast

R. De Selby - geannuleerd

Livemuziek bij Utrecht op film

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 13:00, 15:00

© Foto: Bastiaan Woudt

Ragazze Quartet

Hoog Catharijne
zo 14:00, 15:00

© Foto: Mog Photography

Robin Kester

Rabo Next Stage

Anne&Max
Donkere Gaard 4
zo 14:00-14:30

Robin Kester

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-14:00

© Foto: Melissa Schroo Capribee

Rosemary & Garlic

Domplein
zo 14:00-14:30

© Foto: Miodrag Pipercic

Soselo in Siberia

Een macaber sprookje in video en live muziek

Rosa Ensemble & 33one3rd Collective
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 19:00, 20:30

Stadsvesper

Domkerk
Domplein
zo 19:00-19:45

Stranded FM

Stranded FM, MONDAYS, Hip Hop Saved My Live, Kapitaal
Stranded FM
Paardenveld 1
zo 12:00-18:00

Surprise: Clasine

Broese Boekverkopers
Stadhuisbrug 5
zo 16:00-16:30

Symfonie nr. 5 van Mahler

INSOMNIO i.s.m. strijkers van HKU Utrecht Conservatorium, o.l.v. Ulrich Pöhl
HKU Utrechts Conservatorium
Mariaplaats 27
zo 13:30-14:45

© Foto: Manschot Grafimedia

Tête de la Musique

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:30-16:30

Tête de la Musique

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-13:30

The Lasses

Concertzender Live

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-14:30

© Foto: Joost de Jong

The World of Dust

Livemuziek bij Utrecht op Film

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 14:00-14:30

© Foto: Loet van der Lee

U Jazz Sessie Band

Ska! Weekendworkshop

Hoog Catharijne
zo 15:30-16:00

© Foto: Winfried Leeman

Utrecht Blaast Buiten!

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:00-17:00

Verhalen achter de liedjes

Koos Meinderts
De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
zo 14:00, 15:00

© Foto: Anna van Kooij

VPRO Vrije Geluiden

Sociëteit De Vereeniging
Mariaplaats 14
zo 12:30, 14:30, 16:30

Zing Nederlands met me

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-16:00