Home / Archief / Uitfeest / Programma

Programma

zaterdag 15 sept, zondag 16 sept 2018

25 Jaar Morren Galleries!

Morren Galleries
Oudegracht 340
za 11:00-17:00

© Foto: Chiptography

4ntler

Stijn Frishert
De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 20:00-20:30

5Ritmes dansen

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 8:30-10:00

Acrobatische dansshow

Jumping Spectacles
Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 15:30-16:00

Alby Back & Nonkel Benz

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 22:30-23:59

© Foto: Dana van Leeuwen

All of Bach

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
za 14:00-15:00

© Foto: Arjaan Hamel

Alone@Home

Martijn Fischer / Stadsschouwburg Utrecht / MATZER Theaterproducties / Bos Theaterproducties
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30, 15:30

Aluin photobooth

Aluin
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-18:00

© Foto: Sanne Peper

Aluin Unplugged: 1619 Maak het kort… en Metamorfosen

Theatergroep Aluin
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30, 15:30

Anna Lotte

DAAR
Helling 150
za 16:45-17:30

Art Safari

kunstenaars uit alle windstreken

Galerie SANAA
Jansdam 2
za 12:00-18:00

© Foto: Remke Spijkers

Art Utrecht Route

Galerie SANAA
Jansdam 2
za 13:00, 15:00

B-orkest van Harmonieorkest Vleuten

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 16:30-17:00

Babyconcert

Krulmuziek
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 10:30, 11:30

Back to nature!

GrachtenGalerie
Neude
zo 12:00-17:00

Bas de Haan live in Slok

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
za 16:30-19:00

© Foto: Oscar Schenk en Annick van Santen

Batobe

De Helling
Helling 7
za 19:45-20:30

Beeldgedichten schrijven

De man met de pen
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 13:30, 14:30

Beersonality - radlers maken

Taplokaal Gist
Helling 9
za 14:00-20:00

Beiaardconcert met robotmuziek

Malgosia Fiebig
Domtoren
Domplein 21
zo 12:30-13:00

© Foto: Merie Wallace

Best of Amongst Friends

Springhaver
Springweg 50
za 13:00-14:34

Billy und Hells | Solo

Morren Galleries
Neude
zo 12:00-17:00

Binnenkijken bij de Werkspoor Ateliers

Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
za 13:00-17:00

© Foto: Yvonne Michiels

Blame it on the bossa nova

De KunstSalon
Oudegracht 315
za 12:00-18:00

© Foto: Martin Sweers

BLOOS

Marte Boneschansker / Het Huis Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30-16:30

© Foto: Michael Kooren

Boekenparade

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 12:00-17:00

Boeklanceringen Uitgeverij Snor

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 18:00-19:00

© Foto: Echt Mooij

BoekStart met muzikale verhaaltjes

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 11:30-12:00

© Foto: Echt Mooij

BoekStart met muzikale verhaaltjes

Helga Huisjes
Bibliotheek Hoograven
Smaragdplein 100
za 10:15-10:45

BoekStart: Voorlezen met gebaren

Bibliotheek Kanaleneiland
Al-Masoedilaan 188
za 15:00-15:30

© Foto: Floyd Koster

BOESJANS

Boesjans / Theater Kikker
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30, 16:30

© Foto: Thomas Lievestro

Boulder with a Twist

OMG tegelijkertijd Twister spelen en boulderen?!

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 13:00-23:00

Brievenboom: Schrijf je beste vriend een brief

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 12:00-15:30

© Foto: Michael Goudswaard

Café Theater Festival presenteert: Morning, Mourning

Youri & Marie
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30, 17:30

© Foto: Jelmer de Haas

Ceres on stage!

Muziekschool Ceres
Oudegracht 346-348
za 13:00-18:00

Cinefiets

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

CIRCUS DIEDOM viert feest!

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 14:00-17:00

Circus Hannes

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30, 15:30

Close harmony koor Zwingin

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 16:15-17:00

Code Jam

Creative Coding Utrecht i.s.m. Universiteit Utrecht (Media & Culture Studies)
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-17:00

Color Bones

LE:EN
Heuveloord 140
za 15:00-15:45

Contact-Improvisatie

Sebas van Wetten
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 14:30, 16:15

Contratiempo

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 13:00-14:00

Cordon Rouge

Klein Berlijn
Helling 22
za 16:30-17:15

Culturele Zondagen Brunch met animaties

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht: Alsof je erbij bent

Universiteit Utrecht
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-14:45

Cursussen Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
za 12:30-15:30

© Foto: Tamira Boogaard

Dans mee naar Afrika

Ayaovi Kokousse
Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
za 16:30-17:00

© Foto: Moon Saris

Dansen met De Dansers

De Dansers
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 10:45, 12:00

Dansimprovisatie

Just Dance
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 10:30, 11:15

Dato Duo

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 14:00

dB's opent alle deuren

dB's
CAB-Rondom 100
za 12:00-23:00

© Foto: Renée Reijnders

De Aanbouw

Miriam en Carla Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 15:00-16:00

© Foto: Floris Barnhoorn

De Baron

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 22:00-23:00

De Createur opent haar deuren

De Createur
Europalaan 45
za 13:00-18:00

© Foto: Atelier Willem Noyons

De glazen helm

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Neude
zo 12:00-17:00

De Kleine Walvis

Rik Rikken
Nieuw Rotsoord
Briljantlaan 101
za 15:00-15:45

De kracht van verbeelding

Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
za 17:00-18:00

De Onzichtbare Man

Orkater/Michiel Voet
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:00-14:20

© Foto: Maria Stijger

De Orde Chaos van 2018

Het NUT
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30-14:50

© Foto: INDVDU

De Raad van Toezicht

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 16:00-17:00

De Reis

Figurentheater Ennadien
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 14:00-15:00

De Technika's Kinderlab

Eemke Koppelman
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 13:00-14:00

De Wereld Draait Dol

Impakt
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:00-16:45

© Foto: Ton van Liempd

Dialogues

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
za 16:00-16:30

Dikke vrienden

Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
za 15:00-15:35

DJ Popta

Klein Berlijn
Helling 22
za 20:00-23:00

Djangus

Klein Berlijn
Helling 22
za 14:15-15:00

Djembé workshop

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 15:30-16:00

Dome Experience

Bram Snijders, Frank Jonker, Alexander Kappelhoff & Bart Verhagen
De Stadstuin
Europalaan 20
za 14:00-19:00

Donna Blue

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 15:00-15:45

© Foto: Keke Keukelaar

Draw 2

Kunstliefde
Nobelstraat 12a
za 13:00-17:00

© Foto: Lou Vos

Draw 2

Genootschap Kunstliefde
Neude
zo 12:00-17:00

© Foto: Charlotte van den Arend

Drie olifanten - geannuleerd

Catinka Kersten / Festival Tweetakt
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-18:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Drijf-in: Huisvrouwen Bestaan Niet

Weerdsluis
Bemuurde Weerd Oostzijde
zo 20:45-22:30

Duurzame kookchallenge

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

Easy Aloha's

LE:EN
Heuveloord 140
za 23:00-1:00

Een reis door de geschiedenis van het Midden Oosten

Sabry Emam
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:30-15:30

Electric Tribe

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 14:15-14:50

Eureka

PoPa Podium Papegaai
Kleine Geertekerkhof 6
za 13:00-18:00

EXboot museum

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 13:00-23:00

EXcontainer met Babs Bleeker

EXbunker/EXboot
Neude
zo 12:00-17:00

Eyes of Ruby

Lia Timpanaro en Lindy Janssen
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 13:00-14:00

© Foto: Totaal Theater

Fabuloka

Edwin Schulte en Jorga Lok
De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 14:30, 19:30

Fake News

Jeroen van Loon
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-17:00

Faradays - nieuw programma

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 20:00-20:45

Festival Tweetakt presenteert: Storyscope - nieuw programma

Sebastiaan Hensen / Festival Tweetakt
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-18:00

Filosofie in vogelvlucht

Rogier Cénin
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:00-11:30

Flitslezingen Relieken

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
za 15:00, 16:00

© Foto: Daisy Komen

Flitsrondleidingen Shelter

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
za 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00

FLOWDANS

Al Hambra, school voor oriëntaalse dans
Catharijnesteeg 6
za 9:00-10:00

Foto-expositie De Onzichtbare Man

Orkater / Michiel Voet
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-18:00

Frank Valenza

De Helling
Helling 7
za 17:45-18:30

Freedom City

Urban All-Style Dance Battle 3vs3

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:30-22:00

Garden Sculptures

RAUM
Berlijnplein 520
za 18:00-23:00

Gezocht: spelers voor improvisatietheater

Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
za 19:30-20:45

Gooseberry Jam

Nieuw Rotsoord
Briljantlaan 101
za 16:15-17:00

Hangout <19

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 15:00-16:30

© Foto: Anita Jeram

Hazeltje leest voor

Theatergroep Terra
Bibliotheek Parkwijk
Kruidnagelweg 1
za 10:30-11:00

© Foto: Anita Jeram

Hazeltje leest voor

Theatergroep Terra
Bibliotheek Kanaleneiland
Al-Masoedilaan 188
za 14:00-14:30

© Foto: Anita Jeram

Hazeltje leest voor

Theatergroep Terra
Bibliotheek Zuilen
Zwanenvechtlaan 4
za 12:00-12:30

Heilige koeien

EMMA
Cremerstraat 245 / 247
za 15:00-16:30

© Foto: Jacqueline Damming

Het Amsterdams Mannenballet danst Het Zwanenmeer

De Theatertroep / Theater Kikker
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:00, 16:30

HKU Streetview

De Helling
Helling 7
za 14:00

HKU VERS - EXboot

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 13:00-18:00

HKU VERS - EXpositie

EXbunker
Wilhelminapark 24A
za 13:00-18:00

Hoe is jouw Spaans?

Instituto Cervantes
Domplein 3
za 12:30-14:30

© Foto: Pierre Zylstra

Hyron

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 13:30-14:00

© Foto: Angelina Hartmann

I am Oak

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 21:00-21:30

© Foto: Louni

Illusionary Rockaz Company vs Underdogz Crew

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00-13:20

© Foto: Ralf Silvius

Improvisatie door Caroline Schmitt - geannuleerd

Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
za 13:45-14:15

© Foto: Remke Spijkers

In Werkelijkheid

Spinvis en Saartje van Camp
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 17:00-17:20

Inloopcursus Artskills

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 14:00-16:00

Input = Output

Isabel Mager i.s.m. SETUP
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-17:00

Installatie

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

© Foto: Gabriël Harmsen

It Didn’t Start With Us

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 10:00, 11:00

JACO

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00-15:10

© Foto: Jaap Reedijk

JanRotBand

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 14:00-15:00

Jared Grand band

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 17:00-18:00

Jason Waterfalls - nieuw programma

Thijs, Paul, Bas, Kirill
De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 18:00-18:45

© Foto: Kathelyn Spanjers

Játszani

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 15:00-15:45

Joanna Weston

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 16:00-17:00

Jong kunsttalent in Moira

Moira Expositieruimte
Wolvenstraat 10
za 13:00-18:00

Julianapark Festival

Julianapark
Amsterdamsestraatweg
za 12:00-18:00

Jungle Fever

Galerie Sanaa
Neude
zo 12:00-17:00

Kargadoor Festival

Kargadoor
Oudegracht 36
za 14:00-18:00

Kidscollege: De Zweetvoetenman - geannuleerd

Annet Huizing
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 13:00-13:45

Kidscollege: Vriendschap is Alles

Stine Jensen
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 15:00-15:45

© Foto: Sanne Delcroix en Lisa Louwers

Kill all Kids

iona&rineke in coproductie met Orkater
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:30-15:50

Kinderprogramma

Camping Ganspoort
Helling 87
za 14:00-18:00

Kitchenette

LE:EN
Heuveloord 140
za 19:00-19:45

© Foto: Tamira Boogaard

Kom Afrikaanse djembé spelen met Sidy

Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
za 15:30-16:00

Kom ook maken bij de Tinkeraars!

Professor Loep & Het Kunstlaboratorium
Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 94
za 13:00-16:00

© Foto: Laura Wijnbelt

Kom, Kijk en Dans met ons! - gewijzigd programma

Dans Atelier 42
Emmy van Lokhorststraat 42
za 13:00-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

Kort vreemd proza met de Vorlesebühne

Molen de Ster
Molenpark 3
za 20:00-23:00

Kris Kras Atelier

Sacha Brasz
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 12:00-14:00

© Foto: Lou Vos

Kunstworkshops en demonstraties

Vlampijpateliers
Vlampijpstraat 50
za 13:00-17:00

Laboratorium op tournee

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 15:30-16:30

Laboratorium op tournee

Bibliotheek Utrecht
Bibliotheek Parkwijk
Kruidnagelweg 1
za 10:30-11:30

Laboratorium op tournee

Bibliotheek Overvecht
Gloriantdreef 1
za 13:00-14:00

Later word ik een skelet

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

Leer de theremin bespelen

Instituto Cervantes
Domplein 3
za 12:30-13:30

Leidsche Rijn Koor

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 14:00-14:30

Les Cubaanse salsa

Dansstudio
Floris Heermalestraat 34
za 13:00-14:00

© Foto: Sharing Arts Society

Lezing Sint Maarten

Paul Feld
Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
za 14:00-14:30

LHC Filmquiz

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
za 16:00, 17:00

Licht in de Donkerstraat, weemoed in Utrecht

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 14:45, 16:15

© Foto: Remke Spijkers

Liedjesprogramma van Het Filiaal theatermakers

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30, 16:30

LiGHT-UP

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 13:00-23:00

Livemuziek, bands & dj's

De Stadstuin
Europalaan 20
za 14:00-19:00

MAAK mee 16X

De werkplaats die broedt

Houthakexpert, broodstickbegeleider, marshmellowfan
Stichting 16x
Nijverheidsweg 16
za 13:00-21:00

© Foto: Brinkhoff Mögenburg

MAMMA MIA!

Stage Entertainment
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:00-15:20

© Foto: Fototeam KenM

Martin B.Kaufmann zingt covers

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 14:00-15:00

Matrose - geannuleerd

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 14:00-18:00

© Foto: Bibian Bingen

Melonhead

De Helling
Helling 7
za 15:45-16:30

Mi Mye - geannuleerd

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 17:00-17:45

Midgetsjoelen

Powerboat
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30, 15:30

Mixorkest De Bazuin - gewijzigde tijden

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-14:00

Modern Belly Dance

Yazila en dansschool Alhambra
Stadhuisbrug
za 15:45-16:00

© Foto: Angeliek de Jonge

Mooie Woorden X De Utrechtse Boekenbar

De Utrechtse Boekenbar
Westerkade 2
za 12:00-17:00

Multisensorial Space

RAUM
Berlijnplein 520
za 18:00-23:00

Multisensory Diner

RAUM
Berlijnplein 520
za 18:00-20:00

Muziek in de Meern

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 15:30-16:00

© Foto: Remke Spijkers

Muziek maken bij Het Popstation

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 10:00-16:00

© Foto: Wunderlust

Muzikale Soundcontainer-sessies

Kanaal30
Kanaalweg 30
za 12:00-18:00

Napoleon IIIrd

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 16:00-16:45

Natuurlijk Verhalencafé

Steede Hoge Woerd
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

© Foto: Luis Villalba

NEVA

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 17:50-18:00

© Foto: Tamira Boogaard

Nieuwe Afro-styles: dans op live-drums

Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
za 14:30-15:00

Nieuwe Pioniers in Het Wilde Westen

Cereolfabriek
Everard Meijsterlaan 1
za 10:00-17:00

Nimbus 3000

De Helling
Helling 7
za 21:30-22:30

Old Key New Beginnings

HKU Pastoe Expedition

De Pastoe Fabriek
Rotsoord 3A
za 14:00-18:00

One act play

AG
Minrebroederstraat 16
za 13:00-18:00

Onvoorziene ruimtes

Kunsthandel Meijer
Neude
zo 12:00-17:00

Oogsttentoonstelling

Casco Art Institute: Working for the Commons
Lange Nieuwstraat 7
za 12:00-18:00

© Foto: Remke Spijkers

Oor overboord

Het Filiaal theatermakers
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00-13:45

Op hoop van zegen

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 13:00, 15:00

© Foto: Wunderlust Fotografie

Open atelier Kanaal30

Kanaal30
Kanaalweg 30
za 12:00-18:00

Open dag

Nieuw Rotsoord
Briljantlaan 101
za 13:00-17:00

© Foto: Edo Kaaij

Opening expositie 'Mooie mensen'

GrachtenGalerie
Oudegracht 185
za 12:00-17:00

Opstaporkest De Bazuin - gewijzigde tijden

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 15:00-15:30

Orphax - Nieuw programma

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 21:30-22:00

Oude filmbeelden van De Meern en De Schatkamer van de Romeinen

Historische Vereniging Vleuten, De Meern, Haarzuilens en Leidsche Rijn
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30, 14:15, 15:15, 16:00

Ourspace

WhyNot, Klasien van de Zandschulp, James Bryan Graves
RAUM
Berlijnplein 520
za 21:30-22:00

© Foto: Roel van Berckelaer

OUTSIDERS

Theater Utrecht en DOX
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 16:30-17:30

© Foto: Christiaan Bloem

Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft

Meneer Monster
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-12:20

Panenkov

Klein Berlijn
Helling 22
za 18:15-19:15

© Foto: Mark van Vugt

Panenkov Live

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 16:10-16:45

Pimiento Salsaband

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 15:30-16:30

Pondertone Tijdmachine

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 16:00-16:30

Poni - nieuw programma

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 19:30-20:00

Post-truth Cinema

Filmtheater 't Hoogt & IMPAKT
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:00-15:45

Prikkel je verbeelding!

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 11:00-16:00

Proefles Arabisch

Sabry Emam
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:30

Proefles en demo Argentijnse Tango

Tango La Zapada
Catharijnesteeg 6
za 16:00-16:45

Proefles Frans voor gevorderden

Rita van den Brandt en Valerie Tramhel
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00-14:30

Proefles Frans voor beginners

Rita van den Brandt en Valerie Tramhel
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30-12:00

Proefles Grieks

Effi Koutsioumpa en Evi Sarantinou
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:00-12:00

Proefles Japans

Maarten Liebregts
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 11:00, 13:00

Proefles Scandinavische talen

Åsa Cannemeijer, Solveig de Boer en Helene Oude Bunink
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00-14:30

Proefles Spaans

Monique Woltring
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:00, 14:30

Proefles Tango voor beginners

Sterrenzicht
Keerkringplein 40
za 13:00-14:00

© Foto: Tinka Hoogterp

PULSE Masterclass

Studio 3
Weg naar Rhijnauwen 3
za 15:00-17:00

Qassim Alsaedy: Along the Road to Nineveh

Galerie Frank Welkenhuysen
Neude
zo 12:00-17:00

© Foto: Menno van der Meulen

Quite Discontinuous

SHIFFT | Jasper van Luijk
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:00-15:20

© Foto: Wouter le Duc

Radna Fabias leest voor

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
za 14:00-14:20

© Foto: Aafke Holwerda

Ritje in de Romeinse reiswagen

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

Robin Kester

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 20:00-20:45

Robot dansparade

Diverse locaties binnenstad Utrecht
za 14:00

© Foto: Melissa Scharroo

Rosemary & Garlic - Geannuleerd

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 18:00-18:45

Rumba Flamenca Workshop

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 17:00-18:00

Salsa

Salsa Project Utrecht
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 13:00, 15:30

© Foto: Vincent Dams

Same Mentality

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
za 13:00-18:00

Schminken in robotstijl!

Museum Speelklok
Steenweg 6
za 13:00-17:00

Sevillanas dans

eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
za 14:00-14:45

Shake Shake Shake: first edition

De Dansers
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:15, 15:45

Sherman Oaks - Nieuw programma

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 22:30-23:00

Smaken verschillen

Kunstuitleen Utrecht
Oudkerkhof 48
za 11:00-17:00

© Foto: Werken van: Kim van Erven (links) en Jhonie van Boeien (rechts)

Smaken Verschillen

Kunstuitleen Utrecht
Neude
zo 12:00-17:00

Sneak Peek FOTODOK

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-17:00

Solotentoonstelling Alma Heikkilä

Alma Heikkilä
Boerderij Terwijde
Louis Armstrongboulevard 30/50
za 12:00-21:00

© Foto: Anne Stokman

Soprano in concerto absurdo

Astrid van Helden & Anne Stokman
Kargadoor
Oudegracht 36
za 20:15-22:00

Spaanse tapas en sangría

Instituto Cervantes
Domplein 3
za 13:00-16:00

© Foto: Allard Willemse

Spinder

Het verteltheater
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 12:00-13:00

© Foto: Moon Saris

Spoor

Cultuur19 en Firma Kluit
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

© Foto: Daniël Santé

Stopendor

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 21:00-21:30

Swingend Koperfeest

Domstad Jeugd Koperorkest
Stadhuisbrug
za 12:30-13:00

Swingende optredens in de tuin

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 12:00-17:00

Tangata - nieuw programma

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00-14:45

Tapdans

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 13:45, 16:15

© Foto: Peter Peerdeman

Tempodooloo

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 19:00-20:00

Tentoonstelling van schilderijen

Atelier Kunstmeid
Kromme Nieuwegracht 35
za 12:00-17:00

© Foto: Annabelle Binnerts

The critic and the collection

Neude
zo 12:00-17:00

© Foto: Charlie De Keersmaecker

The Rhythm Junks

LE:EN
Heuveloord 140
za 20:45-21:45

The Wrong Meeting

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 17:30-18:00

Theremonial - Een thereminconcert

Javier Díez-Ena
Instituto Cervantes
Domplein 3
za 15:00-16:00

Thuislozen

Theater Utrecht / Adelheid&ZINA
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00, 16:00

Tom Strik - nieuw programma

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 15:00-15:25

© Foto: Megin Zondervan

Turbulentie

Tall Tales Acrobatics
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 15:00, 16:30

Tussen denken en doen

Creative Coding Utrecht i.s.m. Universiteit Utrecht (Media & Culture Studies)
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-13:45

UCK heeft de smaak te pakken

Utrechts Centrum voor de Kunsten (UCK)
Domplein 4
za 9:00-16:00

Uit of the bLou

Lou Oudenoord
Oudenoord 330
za 14:00-18:00

Uitfeest Domkerk

Pandhof Domkerk
Domplein
za 13:00-17:00

Utrecht Lacht

Hofman Café
Janskerkhof 17a
za 14:00-16:00

Utrechtse Jazz Archipel

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 12:45-13:30

Van Pinhole tot Fotogram

Centrum Analoge Fotografie Utrecht
Kloksteeg
za 13:00-17:00

Vertrek van De Mier

Koffie en Kaas Theatergezelschap
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 11:15, 14:15

© Foto: Sofie Knijff

Voeldozen

Schweigman&
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-18:00

© Foto: Nina ter Haar

VoidFare

De Nijverheid
Nijverheidskade 15
za 16:30-17:00

Voorlezen aan ouderen in de wijk

Bibliotheek Kanaleneiland
Al-Masoedilaan 188
za 13:00-13:30

Voorlezen aan ouderen in de wijk

Bibliotheek Overvecht
Gloriantdreef 1
za 14:00-14:30

Voorlezen aan ouderen in de wijk

voor ouderen

Bibliotheek Hoograven
Smaragdplein 100
za 11:00-11:30

Voorlezen met gebaren

Bibliotheek Zuilen
Zwanenvechtlaan 4
za 10:30-11:00

Voorprogramma Drijf-in

IMPAKT & Pathé presenteren
Weerdsluis
Bemuurde Weerd Oostzijde
zo 20:30-20:45

VR-lab

oneseconds
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-17:00

© Foto: Jon Super

What Is the City but the People?

Jaarbeursplein
Jaarbeursplein
za 13:00-14:15

When Feelings And Art Meet

Avi & Murisa
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
za 15:00-16:00

Wie schrijft die blijft

De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
za 14:00, 15:00

Windreizen

RAUM
Berlijnplein 520
za 20:00-21:30

Workshop beeldende dans en creatie

Platform Wabi Sabi: Eveline Horbach & Lotte Willemsma
Werkspoor Ateliers
Nijverheidsweg 16C
za 13:00-14:00

Workshop Blauwdrukken

Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30, 13:00

Workshop Cartoontekenen

Eric Simons
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 14:00-15:00

Workshop Chinees en Japans Schilderen

Ruomei Tan
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 10:30, 13:00

Workshop Cubaanse ladystyling

Dansstudio
Floris Heermalestraat 34
za 14:00-15:00

Workshop eigen pop maken

Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
za 15:45-16:30

Workshop hiphop/streetdance

UDX, Ultimate Dance Experience
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
za 13:00-17:00

© Foto: Charlotte van den Arend

Workshop How to Desem

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 14:00-17:00

Workshop Kleur en Feng Shui in je interieur

Ilona Kröber
Volksuniversiteit Utrecht
Nieuwegracht 41
za 13:30-15:30

Workshop lampion maken

Sharing Arts Society
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30-17:00

Workshop Mandala Mozaïek

SWK030 - Adriaen van Ostadelaan
Adriaen van Ostadelaan 54
za 13:00, 14:00, 15:00

Workshop pottenbakken

Vechtclub XL
Europalaan 2B
za 14:00-17:00

Workshops & open ateliers

De Stadstuin
Europalaan 20
za 14:00-18:00

Yip Roc

LE:EN
Heuveloord 140
za 17:00-17:45

Young Jazz Society

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 11:30-12:15

YouTube Battle

IMPAKT
Lange Nieuwstraat 4
za 20:00-22:30

YouTube VJ-sets

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
za 13:00-17:00

Zaagdag

Tafelboom
Rotsoord 32
za 10:00-17:00

© Foto: Rebke Klokke

Zaagdemonstraties en rondleidingen

Molen de Ster
Molenpark 3
za 13:00-16:00

Zomaar op zaterdag

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 15:00-15:45

© Foto: B.H. Kroes

ZUMBA

Sporthal de Dreef
Schooneggendreef 27A
za 14:00-15:00

Zumba! Canto do Brasil

Vita Pagie, Annes Diemont en André de Zwart
eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
za 18:30-19:30

© Foto: B.H. Kroes

ZUMBA: aangepast sporten

Sporthal de Dreef
Schooneggendreef 27A
za 12:00-13:00

Zweefmolen

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
za 13:30, 15:30

© Foto: Dorien Hein

Zzzzzondag!

Patrick Nederkoorn / Stadsschouwburg Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 17:30-17:50