| |
Home / Archief / Nieuwjaarsduik / Programma

Programma

zondag 14 januari 2018

Afro-flow op live-drums!

Forêt Sacrée Obouïbé, Ayaovi Kokousse en drummers
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 16:00-16:45

© Foto: Mounir Chadli

Anti Kater Theater

Een indringende dansvoorstelling

NEVA
Hofman Café
Janskerkhof 17a
zo 14:00-16:30

Argentijnse tango

Isolde Kanikani & Compania Cielito
Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 15:00-15:30

Argentijnse tango proeflessen

Compania Cielito
Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 13:30, 15:00

Before we say hello

Rosanne Geerdes en Robi van Geenhoven (afgestudeerd HKU Theater, Theatre and Education)
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 14:00, 15:30

© Foto: Andreas Nicholas Fischer - Schwarm

Beginnersworkshop: Kunst en Code, creatief programmeren - tijden gewijzigd

Creative Coding Utrecht & Code Brabant
De Stadstuin
Europalaan 20
zo 11:00, 13:00

Beiaardbespeling

Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 13:00-14:00

Braziliaanse klanken, voor een zwoel en zonnig 2018

Vita & Jamie
Uitspanning Boslust
Mariastraat 31
zo 15:00-17:00

© Foto: Daan Verschuur

Bubbels & Bellen

Opera Tralala
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 10:00, 11:00

© Foto: Jelmer de Haas

Captain Morgan Express

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 16:30-19:00

© Foto: Anna van Kooij

Catching Cultures Orchestra festival

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00, 17:30

© Foto: Daan Bramer

Cineville's beste Films van 2017

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 10:00-22:45

© Foto: Lisa Terry

Club 3voor12

dB's
CAB-Rondom 100
zo 14:00-18:00

© Foto: Moon Saris

Culture Connects

Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
zo 14:00-16:30

Culturele Zondagen Brunch met U Jazz jong talent

Ruben Drenth Trio
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht: Goede voornemens, slechte gewoontes

Dr. Marieke Adriaanse
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-14:30

Cursussen Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-16:00

D.I.Y. Sieraad Design

Jet en de Juffrouw Sieradenatelier
Schoutenstraat 4s
zo 11:00, 14:00

Dagelijks dansritueel

Open workshop door Karin Elich

Karin Elich Dancing Spirit
Al Hambra, school voor oriëntaalse dans
Catharijnesteeg 6
zo 11:00-11:45

Dance your heart out

Iwi Studios
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 13:00-14:00

Dansworkshops Union Latin Lounge

Union Salsa Dance Company
Biltstraat 37
zo 13:00-17:00

© Foto: Lou Vos

De Belofte 13 stelt zich voor

Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

© Foto: Esther de Boer

De Dansers & plan-d & Het Wilde Westen

Cereolfabriek
Everard Meijsterlaan 1
zo 14:00-16:00

© Foto: Tristan Hageman

De Slag Van De Verbeelding

Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

De vermoeide mens

Imre van den Bosch (student HKU Theater, Theatre and Education)
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:45, 14:45

De wereld is niet meer helemaal hetzelfde

Leon Giesen | Mondo Leone
Het Hoofdgebouw van het Instituut voor Verwondering.
Molenwerfhof 46
zo 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Demonstratie

Protoon Music
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 15:00, 16:30

Diversity

Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-17:00

Donker - nieuw programma

Beeldend theater voor de kleinsten

Yalan Lips, Veerle van Dieren
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:30, 14:45, 16:00

Ducktape Urban Dance Crew

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 16:15-16:30

Duik in het Laboratorium

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:00-16:00

Duik in het Zand

Cultuur19 en DOENJA Dienstverlening
Brede School Het Zand
Pauwoogvlinder 20
zo 12:00-17:00

Een tijdschrift voor een wens

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-16:00

Familietour Stadhuis

Architectuurcentrum AORTA
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00, 15:30

© Foto: Pieter Köhne

Feestelijke dansmiddag voor het hele gezin

Danscentrum Utrecht, Kinderdagopvang Villa en SOP
Danscentrum Utrecht
Mgr. van de Weteringstraat 13a
zo 13:00-17:00

Funky, Fresh & Fierce

De Dansopleiding
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-13:50

Ga je met ons mee op muzikale reis?

Ada Pérez
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-14:00

Gat in de Markt

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 12:30-16:30

HAFF x LHC: prijswinnaars HAFF 2017

Holland Animation Film festival
Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 11:30-12:30

Hart tegen Hart

De relatiecomedy die een beetje pijn doet

Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 11:15-12:30

Het Onfeilbare Systeem

Willem Harbers, installatiemaker en Annemiek Alberts, schilder.
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 13:00-19:00

Het Theaterkwartier Utrecht presenteert!

Het Filiaal theatermakers, DOX, Bright Richards / New Dutch Connections en Theater Utrecht
De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 14:00-16:30

© Foto: Janneke Aronson

Het werk van de toekomst

FOTODOK
Lange Nieuwstraat 7
zo 12:00-17:00

Hout leeft

Melody Deldjou Fard en Karim Eharruyen
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 12:00-17:00

Iedereen Dichter!

Open Poëzie Podium

Vereniging Taalpodium
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 14:00-17:00

In Blue

Springhaver
Springweg 50
zo 13:00-14:45

In de Gloria

Salsaband Pimiento
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 17:30-18:30

Je denkt dat het komt - geannuleerd

Meindert Talma & band
EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 14:00-16:00

Jong talent

Babs Bleeker
Moira Expositieruimte
Wolvenstraat 10
zo 13:00-18:00

KNOTS - Kunst voor Kids

KNOTS: Patrick Tersteeg
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 14:00, 15:00

Koek en Zopie

Museum Speelklok
Museum Speelklok
Steenweg 6
zo 10:00-17:00

Kom Afrikaanse djembé spelen

Forêt Sacrée Obouïbé, Sidy Lamine Diouf
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 14:30-15:00

Kunst en vuur

EXbunker en Lisa Eksteen
EXbunker
Wilhelminapark 24A
zo 13:00-18:00

La Trini

Flamenco jazz concert

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 15:00-16:00

Lampje, een muzikale voorstelling

Annet Schaap, Fredrike de Winter
De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
zo 14:30, 15:30

LE:EN PLAY

Maurice van Hoek
LE:EN
Heuveloord 140
zo 15:00-18:00

Liedfs leest voor

Annelies van Wijk (HKU Theater - Writing for Performance)
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 14:00-16:00

Milaye!

Orkest Bikavar, Yazila en AlHambra
Al Hambra, school voor oriëntaalse dans
Catharijnesteeg 6
zo 14:00, 15:00

Minifestival Kargadoor

Van Piekeren, Comedyhuis, Flunknarf, Jazzkelder, DJ Juan, De Komijnen
Kargadoor
Oudegracht 36
zo 14:00-18:00

Muziek en eten!

Luke Starkey
Het Muzieklokaal
Bemuurde Weerd Oostzijde 13
zo 16:00-17:00

Muzikaal voorproefje Boekenweek

Hoed en de Rand
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:30-14:00

Muzikale Regenparade

Tutti Saxi & HKU Theater - Theatre Design
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00, 14:15, 15:00

Nederlandse Pop Academie presenteert Delany

Delany Lepelblad
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-13:30

Neem een duik in een andere wereld: Jong in Mexico

Theatermonoloog van twee mexicaanse straatjongeren

Nellie Markus
Lutherse Kerk
Hamburgerstraat 9
zo 14:30-15:30

New Guitar Music

Studenten Gitaar Ensemble Nederland o.l.v. Susana Opanski
Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 13:00, 14:00

© Foto: Amor

NFF x LHC: Het Grote Verlangen

Nederlands Film Festival
Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 13:00-15:00

© Foto: Claudia Broekhoff

Nieuwjaarsconference

Janneke Jager
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 14:30-15:30

© Foto: Colijn van Noort

Nieuwjaarsduik in de Kromme Rijn

Museum Oud Amelisweerd (MOA)
Koningslaan 9, Bunnik
zo 11:00-17:00

Nieuwjaarsmuziek met Simon Bauke

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-15:30

Ontdek hoe Utrechts jij eigenlijk bent

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Ontwerp je eigen familiewapen

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Open huis - kijken bij tangolessen

Argentijnse Tango Anna Rosa
Sterrenzicht
Keerkringplein 40
zo 11:00-21:00

Open Studios & Pitch Sunday

Ondernemers en creatieven gevestigd in de Stadstuin
De Stadstuin
Europalaan 20
zo 16:30-17:15

Overal thuis

Rian Evers
Café Fier
Korte Minrebroederstraat 11
zo 15:30, 16:30

Perpetual motive

Mixed media dance performance

Isolde Kanikani, Club Jus, Compania Cielito
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 16:00-17:00

Protoon Music

Componeer op innovatieve wijze je eigen muziekstuk.

Maurits Boreel en Mariange Schilham
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30, 15:30

© Foto: Fokke de Boer

RadioKast

Concertzender
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

Retteketet duikt in het diepe

Kindertheater Retteketet
Kindertheater De Schuur
Wijde Doelen 8
zo 13:45, 15:15

ROBOTS

De Vrijstaat & SETUP
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:00-16:00

Sevillanas feestje

eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
zo 15:00-15:45

Silent Swing

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-16:30

SLOPERA

Een multimediaal community-art theaterspektakel

Spelers, zangers en muzikanten uit Zuilen
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 13:00, 14:30, 16:00

Spaanse tapas en sangría

Efraín Sánchez
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-16:00

Speelkwartier

Caroline Schmitt
Café Fier
Korte Minrebroederstraat 11
zo 13:45, 15:00, 16:00

© Foto: Anna van Kooij

SPRING en WIN

SPRING Performing Arts Festival
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-16:00

SSST De Tijger Slaapt!

Rik Rikken
Kindertheater De Schuur
Wijde Doelen 8
zo 12:30, 14:30

Strowis Sunday Afternoon Concerts

Hostel Strowis
Boothstraat 8
zo 14:00-17:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Swing in met Pierre & Les Optimistes

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:00-17:00

Talk Gesture Mirror

Giulia Di Guardo, Joana Borges
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 14:00-14:30

Tentoonstelling Luther

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 11:00-17:00

Test je niveau Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-14:30

Timeless timeline

Halina Zalewska
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

Traditionele West-Afrikaanse dans op live-drums met Ayaovi!

Forêt Sacrée Obouïbé, Ayaovi Kokousse
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 15:15-15:45

© Foto: Liesbeth Dingemans

UCK - Open Podium

Spetters op de planken

Utrechts Centrum voor de Kunsten (UCK)
Domplein 4
zo 13:00-16:00

Uitspatting

Makers van Atelier Spat
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

Urban Afro Dance en Percussie

Faso Foli; Agathe Konan, Salia Traore, Serge Badoue, Mohammed Camara, Serge Koffi
Stadhuisbrug
zo 15:15, 16:30

Van Italiaanse Opera tot de Utrechtse Lombok

Laurens van Rooyen, Mark van Enthoven en Georgie Davies (Eterno)
Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
zo 10:30, 12:00

© Foto: Lisa de Bruin

Verbingo!

Anne de Goede, Joël Vegt
't Pandje
Nobelstraat 193
zo 14:00, 15:00, 16:00

© Foto: Marco Sweering

Voorproefje op de tentoonstelling 'Magische miniaturen'

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 14:30-15:30

Vreemde Eenden

Jazz voor kinderen

Mr. Luca
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:45-15:30

© Foto: Melle Meivogel

Waarheen leidt de weg? - geannuleerd programma

Utrechts Requiem

Vier zangers van het Nederlands Kamerkoor & drie instrumentalisten van Ensemble Insomnio
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 18:00-19:00

© Foto: Mario Klingemann

When the Machine Makes Art

CCU meet-up

Creative Coding Utrecht
De Stadstuin
Europalaan 20
zo 15:30-17:00

© Foto: Vita Coene

Wilde Vragen

Arthur Buchholz, Ruben Bosch & Rick Snelderwaard (HKU Theater, Theatre and Education)
Café Fier
Korte Minrebroederstraat 11
zo 13:00, 14:15

Wintergasten met Ramon Beuk

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 19:30-21:30

Wordbites

poetry performance met muziek

Hugo de Haas van Dorsser e.a.
P.I.L. Public Image Labels
Schoutenstraat 4
zo 14:00-17:30

© Foto: Nick Chesnaye

Zang in de zagerij

Popkoor Elan, De Steegzangers
Molen de Ster
Molenpark 3
zo 13:15-16:00

© Foto: Gerda van Velzen

Zeroes Heroes

Hartkoor Utrecht
Stayokay
Neude 5
zo 13:30, 15:00