| |
Home / Archief / Utrecht Centraal / Programma

Programma

maandag 5 juni 2017

© Foto: Jaap de Waart

45ACIDBABIES

Domplein
ma 20:00-20:30

Alles begint bij Bach

Een spannende muzikale reis van en naar Bach

Merel Vercammen (viool), Joachim Eijlander (cello)
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
ma 14:00-14:45

© Foto: Nick Helderman

Amber Arcades

Domplein
ma 19:00-19:30

© Foto: Maarten Mooijman

Arabische poëzie en muziek

Walid Ben Selim en Jaber Fayad
Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
ma 14:00-14:30

© Foto: Anouk Prins

Asfaltfeeën

Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
ma 16:00-16:45

© Foto: Robin Alysha Clemens

Bewilder speelt

Museum Speelklok
Steenweg 6
ma 16:30-17:15

© Foto: Jelle Mollema

Bluegrass Boogiemen

Domplein
ma 14:00-14:30

Bouw een elektronisch muziekinstrument

i.s.m. Medialab SETUP
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
ma 14:00-16:00

© Foto: Anna van Kooij

Catching Cultures Orchestra Festival

Catching Cultures Orchestra, Nawras e.a.
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
ma 14:00-17:00

Close Call

Voor bigband en smartphones

Arthur Wagenaar, Gaudeamus Muziekweek
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
ma 13:30, 15:00

Concert kermisorgel De Lange Gavioli

Museum Speelklok
Park Lepelenburg
Lepelenburg
ma 13:00-17:30

Concert Vuur en wind

Mariska van der Meij (sopraan), Anna Steenhuis (viool), Sebastiaan ’t Hart (orgel)
Lutherse Kerk
Hamburgerstraat 9
ma 14:30, 16:00

Concertzender Live

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
ma 13:00-18:00

Cugnon Consort

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
ma 12:45-13:30

© Foto: Hanne Nijhuis

Culturele Zondagen Brunch met Terence Roelofsen

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
ma 11:30-13:00

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht

Dr. Anja Volk
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
ma 13:30-14:30

© Foto: Gabriel Eisenheimer

De Coöperatie presenteert: BINKBEATS

Unieke sneakpreview

De Coöperatie
Kytopia
Oudegracht 245
ma 20:15-21:00

© Foto: Nathan Reinds

De Coöperatie presenteert: Club No Man’s Land

Panelgesprek tourverhalen & rampscenario’s

De Coöperatie
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
ma 15:00-16:30

© Foto: Hannah Jacobs

De Coöperatie presenteert: Jermain Bridgewater

Oud StropStrikker J.A.E. terug met Engelstalig soloproject

De Coöperatie
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
ma 14:20-14:50

De Coöperatie presenteert: PAX

Exclusieve try-out show

De Coöperatie
Kytopia
Oudegracht 245
ma 21:30-22:30

© Foto: Wouter Jansen

De Deense Detective

Rosa Ensemble
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
ma 13:00-17:00

De Grand Piano

Meneer Dinges
Neude
ma 12:00-17:00

De Utrechtse Muziekoorlog

Willem Pijper en Jan van Gilse: twee spelers in een groter conflict

Leden van het Utrecht String Quartet en studenten van het Utrechts Conservatorium, Coen Cornelis (tekst), Jos Nargy en Joep Hendrikx (spel) e.a.
DOMunder
Domplein
ma 17:30-18:00

De Utrechtse Muziekoorlog

Willem Pijper en Jan van Gilse: twee spelers in een groter conflict

Leden van het Utrecht String Quartet en studenten van het Utrechts Conservatorium, Coen Cornelis (tekst), Jos Nargy en Joep Hendrikx (spel) e.a.
Pandhof Sinte Marie
Mariaplaats, achter het Conservatorium
ma 15:30-16:00

© Foto: McKlin fotografie

Discohen

Domplein
ma 17:00-17:30

© Foto: Ruben de Boer

Documentaire: Van Binnenuit - Hoe muziek de Voorstraat verovert

Sneak Peek

Ruben de Boer
Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
ma 15:00, 15:40

ECHO COHESIE

Casco i.s.m. Merel Zwarts
Casco
Lange Nieuwstraat 7
ma 14:00-16:00

© Foto: Pheromones

Erny Green

Mirliton Theater
Hoog Catharijne, Boven Clarenburg 93-2
ma 16:00-16:30

Exclusieve preview All of Bach

Hohe Messe op het witte doek

Nederlandse Bachvereniging o.l.v. Jos van Veldhoven
Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
ma 11:00, 13:00

© Foto: Marnix Smalbil

Falco Benz

Domplein
ma 21:00-21:30

© Foto: Anahi Clemens

Festival Klein New Orleans

Breedstraat
zo 14:30-22:00

Fonkeltoon's muzikale badkuip

I.s.m. Stichting Zet de Toon
Neude
ma 12:00-17:00

© Foto: Richard Seba

Frietwinkel Sessies

Dapp Frietwinkel
Vinkenburgstraat 10
ma 16:00-16:30

© Foto: Milagro Elstak

Geuzenopera Thijl

Nederlandstalige opera van Jan van Gilse

Utrechtsch Studenten Concert, Anthony Heidweiller als Thijl en andere solisten
Oudegracht aan de werf - Geertebrug
ma 12:00, 13:30

© Foto: Wouter Jansen

Holland Baroque & Eric Vloeimans

Opening Utrecht Centraal
Hoog Catharijne
ma 12:00-12:30

© Foto: Sjoerd Derine

Huiskamerconcert: Raj Mohan

Raj Mohan
Amerikalaan 711
ma 11:00, 12:00

© Foto: Linelle Deunk

Ingmar Heytze

Utrecht festivalstad

DOMunder
Domplein
ma 18:30-19:00

© Foto: Paul en Menno de Nooijer

JACOB 3.0

Erik Bosgraaf, DJ DNA en Jorrit Tamminga i.s.m. Malgosia Fiebig en Thiemo Wind
Academiegebouw
Domplein 29
ma 12:30, 14:00

Jazz Kwartet Waterval

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
ma 14:30-15:15

© Foto: FAWZ Productions

Kargadoor Muziekkelder

Jazz trio Utrecht Centraal, Van Piekeren en Dutch Cassidy
Kargadoor
Oudegracht 36
ma 14:00-17:00

© Foto: Isolde Woudstra

Kim Janssen

Domplein
ma 15:00-15:30

Klangkörper

Rowan Hartsuiker en Danibal
Pieterskerk
Pieterskerkhof 5
ma 14:00, 16:00

© Foto: Baby Dee op Le Guess Who? 2014, foto: Erik Luyten

Le Guess Who?

LE:EN
Heuveloord 140
ma 15:00, 16:00, 17:00

© Foto: Co Broerse

Ligeti’s Poème symphonique

100 metronomen in nieuw licht

Gaudeamus Muziekweek
Hoog Catharijne
ma 13:00, 15:00, 16:00, 17:00

© Foto: Paul Van Dorsten

Lo-tronic en Koffie Leute presenteren: Popsicle Theory

Euforische 8-bit muziek gemaakt met een Gameboy

Koffie Leute Brauhaus
Westerkade 30
ma 15:00-16:00

© Foto: Nick Helderman

Maarten Vos & Gregory Frateur

Janskerk
Janskerkhof 26
ma 16:30-17:00

Marialiederen en Pinkstergezangen

Gregoriaans Koor Utrecht
Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
ma 13:30, 15:30

Marialiederen van Hendrik Andriessen

Wynanda Zeevaarder (zang), Willeke Smits (orgel)
St. Catharinakathedraal
Lange Nieuwstraat 36
ma 14:30, 16:30

© Foto: Peter de Ronde

Mondo Leone's Feest der Herkenning

Leon Giesen | Mondo Leone
Mirliton Theater
Hoog Catharijne, Boven Clarenburg 93-2
ma 12:00, 14:00

Mozart en Vivaldi

Cappella Cantica
St. Willibrordkerk
Minrebroederstraat 21
ma 14:00-15:30

Muziek bij Broese

Sonder Quartet, Marijke Mulder, Camillo Cabassi
Broese Boekverkopers
Stadhuisbrug 5
ma 13:30, 16:00

Muziekpodium ZIMIHC

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
ma 12:30-17:00

Muziekwandeling - GEANNULEERD

Stadsgids Utrecht
Domplein
ma 12:00-13:30

© Foto: Maarten van Haaff

My First Festival

Frank Groothof e.a.
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 11:00-15:30

© Foto: Jonas Bang

Nordic Delight

Jacob Bellens
Academiegebouw
Domplein 29
ma 16:45-17:45

© Foto: Stranded FM

Open Naald X Stranded FM

Ledig Erf
Tolsteegbrug 3
ma 14:00-20:00

Openstelling Restauratieatelier Museum Speelklok

Restauratieatelier Museum Speelklok
Servetstraat
ma 13:00-17:00

© Foto: Peter van der Heyden

Over concoursen, winnen en verliezen

Aart Strootman, Rachèl Louise e.a.
Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
ma 13:00-15:30

© Foto: Anna van Kooij

Overvecht Muziekwijk: With a little help from my friends

MuziekRoute ensemble en het Rosa Ensemble
Janskerk
Janskerkhof 26
ma 12:00-13:00

Paco live!

De vrolijke geluidenboekjes komen tot leven

De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
ma 14:00, 15:00, 16:00

Parnassos presenteert: de student centraal

Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
ma 12:00-18:00

Pop-up optredens

Fanfare van het Vuur, Bankra Bike Soundsysteem e.a.
ma 12:00-17:00

© Foto: Marcel van der Vlugt

Privéconcerten, op de bank

Bach op één

Nederlands Kamerkoor & Nederlandse Bachvereniging
Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
ma 13:00, 14:30

Rabo NEXT Stage

Wanneer breek jij door?

Arie Buursema, Jazz Orchestra, Helikon Kwartet, Animato Kwartet, Dostojevski Kwartet
Diverse locaties binnenstad Utrecht
ma 13:45-17:00

© Foto: Fokke

RadioKast

Concertzender
Neude
ma 12:00-17:00

© Foto: Fokke

RadioLAB

Workshop radio maken

Concertzender
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
ma 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

© Foto: Peter van der Heyden

Remy van Kesteren en Band

Domplein
ma 18:00-18:30

Romantiek in de Dom

Traditioneel Pinksterconcert

Peter Eilander, Stichting Vox Humana
Domkerk
Domplein
ma 15:30-16:45

Singer-Songwriter-Zondag

Stijn Grul
Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
ma 16:00-16:45

Smartlappen in de Zeven Steegjes

Buurthuis de Sjuut
Moutstraat 2
ma 13:00-18:00

© Foto: Angelina Hartmann

Snowstar Records Sterrenwacht

Indie/Folk/Americana/Slowcore

Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
ma 13:00-15:00

Spinvis & Saartje van Camp

Janskerk
Janskerkhof 26
ma 14:30-15:15

Stadsvesper

Gezongen avondgebed voor de stad

Domcantorij o.l.v. Remco de Graas
Domkerk
Domplein
ma 19:30-20:15

Stadswandeling Jacob van Eyck

Thiemo Wind, Malgosia Fiebig
Janskerk
Janskerkhof 26
ma 10:00-11:30

Stockhausens Michael's Reise

Ensemble Insomnio & Paul Hübner
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
ma 15:00-16:00

© Foto: Stranded FM

Stranded FM live radio

Hardebollenstraat
ma 13:00-18:00

© Foto: Felipe Pipi

Sured

Sjoerd Raaymakers
Mirliton Theater
Hoog Catharijne, Boven Clarenburg 93-2
ma 13:00-13:30

© Foto: Hanne Nijhuis

Talk of the Town

Live-uitzending van de RTV Utrecht talkshow

Eva Brouwer
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
ma 16:30-17:30

© Foto: Marel Rödel

Tentoonstelling: Shout Out!

Marel Rödel
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
ma 13:00-18:00

The Speeddatesessions

Sociëteit De Vereeniging
Mariaplaats 14
ma 12:00-17:00

© Foto: Juri Hiensch

Themawandeling: In Utrecht zit muziek

Rondleiders van het Gilde Utrecht
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
ma 12:00, 13:00, 14:00, 15:00

Tivoli by Night: 30 X 30 X 030

Pablo Discobar Soundsystem, Tinlicker, Stijn Sadée e.a.
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 23:00-5:00

U Jazz presenteert: Utrechtse jazzmusici

Café De Stad en Café Tilt
Lange Jufferstraat 58 - 62
ma 14:00-18:00

Urban Iftar Music Picknick

Monument Martin Bril
Ter hoogte van Rooseveltlaan 316
zo 21:30-23:30

Van Merwijk, Mijn Atelier, een maand lang

Jeroen van Merwijk
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
ma 13:00-18:00

© Foto: Collectie M. Ritzer

Verhalen over Mirliton

Mirliton Theater
Hoog Catharijne, Boven Clarenburg 93-2
ma 15:00-15:45

© Foto: Sabrine Baakman

VOOR//AAN - 3voor12 Utrecht Talentroute

De beloftes uit de Utrechtse muziekscene

Voorstraat
ma 12:00-18:00

© Foto: Maarten van Heuven

VPRO Vrije Geluiden @ Kytopia

My Blue Van, Steven Kamperman, e.a.
Kytopia
Oudegracht 245
ma 12:30, 14:30, 16:30

© Foto: Maarten Mooijman

Walid Ben Selim & Jaber Fayad

De Voorkamer
Kanaalstraat 225
ma 11:00-11:45

Zing Nederlands met me!

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
ma 15:00-16:00