| |
Home / Archief / Uitfeest / Programma

Programma

zondag 3 september 2017

3 parts: The Shock - The Tear - The Joke

Dansschool Mizou
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 15:00-16:00

© Foto: Argibald

5 jaar Argibald

Overzichtsexpositie

Argibald
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-18:00

500 jaar Reformatie - geannuleerd

Luthers liederen bewerkt voor orgel

Organist Sebastiaan 't Hart en solist
Lutherse Kerk
Hamburgerstraat 9
zo 16:00-17:00

A Cynic's Mind - geannuleerd

Matteo Karkazis, Kyon Edelenbosch, Robert Constant & Pim Pelikaan
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-14:30

Acrobatische dansshow

Jumping Spectacles
Janskerkhof
zo 15:00-15:15

Afrikaanse beats!

Noëlla Das
Podium Oost
Oudwijkerdwarsstraat 148
zo 11:00-12:00

Afrikaanse drum en dans

Forêt Sacrée Obouïbé i.s.m. Ayaovi Kokousse
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 14:00-17:00

Afro-Braziliaanse dans

Noëlla Das
Podium Oost
Oudwijkerdwarsstraat 148
zo 12:00-13:00

Afro-contemporaine dans

Foret Sacrée Obouïbé: Ayaovi Kokousse, Kodjo, Sidy, Alexander, Jeroen
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 14:45-15:15

Afro-flow dansen

Forêt Sacrée Obouïbé: Ayaovi Kokousse
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 16:15-17:00

© Foto: Jacob Braaksma

Argentijnse tangoproefles en optreden

Isolde Kanikani
Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 14:00-15:00

© Foto: Anita Horvath

Art Utrecht

Janskerkhof
zo 13:00-18:00

© Foto: Jana Dankmeyer

Avi goes unplugged

Spoken word en ritmische begeleiding ontmoeten elkaar

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 14:00-15:00

Beiaardconcert

Malgosia Fiebig
Flora's Hof
zo 16:00-16:45

Beiaardklanken

Malgosia Fiebig
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 13:00-14:00

© Foto: Still uit Downside Up

Belgisch Film Festival

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 10:30-15:15

Best of Boesjans

Boesjans
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 15:00, 17:15

© Foto: Jelmer de Haas

Bio Markt

Met live muziek

Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 11:00-15:00

© Foto: Menno van der Meulen

Bliss

SHIFFT/Jasper van Luijk
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 14:00, 16:30

© Foto: Ton van den Berg

Blues met de troubadourman

Bas de Haan
Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 15:30-18:00

Body Dance

Gebruik je lichaam als dansinspiratie

Dansavontuur - Utrecht / Sebas van Wetten
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 14:30-15:45

Body Works proefles

Isolde Kanikani
Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 15:00-16:00

Braziliaanse klanken op het water

Zumba! Canto do Brasil / Dirigent: Ines Leijen
Oudegracht
zo 14:00-17:00

© Foto: Brigada Bravo

Brigada

Muziek geïnspireerd op klanken uit WOI

Bravo & Díaz
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 15:00-16:00

Bubbels & Bellen

Opera Tralala
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 10:00, 11:00

© Foto: Casper Koster

Café Theater Festival presenteert: Anti Kater Theater

Bakker & Brill, YALLA YALLA & Liedfs
Hofman Café
Janskerkhof 17a
zo 14:30-16:30

Cantatedienst BWV 69 J.S. Bach

Vespercantorij en Cappella di San Nicolai o.l.v. Ko Zwanenburg, Berry van Berkum, orgel
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 10:00-11:30

Caravantoren

Pet van de Luijtgaarden
RAUM
Berlijnplein 520
zo 12:30-17:30

Carole King, a natural woman

Esther Groenenberg
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 16:00-16:30

© Foto: Argibald

Cartoon Consult

Argibald
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

Castellumfootprint

Steede Hoge Woerd
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

© Foto: Aafke Holwerda

Castellumverhalen 2 - De Tour

Pax Romana
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00

© Foto: Jelmer de Haas

Ceres On Stage!

Muziekschool Ceres
Oudegracht 346-348
zo 13:00-18:00

© Foto: Barbara Pfundt

Contact-Improvisatie

Speelse en acrobatische dans

Dansavontuur - Utrecht
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 16:15-17:30

Cubaanse salsa en reggaeton

Mileidis Lopez Cathcart
Cubadans
Floris Heermalestraat 34
zo 13:00-15:00

© Foto: Anna van Kooij

Culturele Zondagen brunch met Arie Buursema

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht: Een ongekende elite

Dr. Ellen Neslo
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-14:30

De Argentijnse tango

Tango La Zapada
Catharijnesteeg 6
zo 16:00-16:45

© Foto: Naran Adema

De Boks on Stage!

Jongeren Culthuurhuis Kanaleneiland i.s.m. DOX
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 15:00-16:00

De GEB Band

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 16:15-16:45

De Highland bigband

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:30-16:00

© Foto: Anton Klein

De Maakplaats

Cultuur19
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

© Foto: Raul Neijhorst

De man die ik niet wilde worden

Kees van Amstel
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30, 15:45

De Mars Experience

Een interactief ruimtecollege

Het Filiaal theatermakers & Govert Schilling
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:45, 15:30

De Technika's Kinderlab

Eemke Koppelman
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 12:30-14:30

Delany & Gideonite

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:30-13:50

Djangus - nieuw programma

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-14:30

Djembé spelen

Sidy
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 14:00-14:30

Dr. Brass

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 16:30-17:30

Ducktape Crew

Janskerkhof
zo 16:15-16:30

© Foto: Pieter Köhne

Een feestelijke dansmiddag

Danscentrum Utrecht en kinderdagopvang De Villa en Sop
Danscentrum Utrecht
Mgr. van de Weteringstraat 13a
zo 13:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

Elektruck

Saliha Bastami
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 12:00-17:00

© Foto: Julie Hrudov

Erg Heel

Stefano Keizers
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 17:00-17:30

© Foto: Rob Regeer

Expositie: Weemoed

Johan Claassen, Peter Engelen, Ton Frenken, e.a.
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 13:00-18:00

Fauré en Schumann

Christien Grasmayer en Jos Buitink
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 13:00-14:00

Film Café

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 15:00-16:00

Flamenco Impressie

Jan Gemke (gitaar), Judy Koot (percussie) en Iris Sigtermans (bas)
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 13:00-14:00

Flowdans

Karin Elich
Al Hambra, school voor oriëntaalse dans
Catharijnesteeg 6
zo 12:00-13:00

© Foto: Becca Hirsbrunner

Fringeconcert: Bach vs. Händel

Cancrizans Duo
Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
zo 11:00-11:45

© Foto: Becca Hirsbrunner

Fringeconcert: Conservatorium van Amsterdam

Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 15:30-16:15

© Foto: Becca Hirsbrunner

Fringeconcert: Droombeelden uit Franse opera's

Ensemble El Gran Teatro del Mundo
Antoniuskerk / Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 15:30-16:15

© Foto: Becca Hirsbrunner

Fringeconcert: Händel, Dieupart & Loeillet

Teun & Teun
Het Huis Utrecht
Boorstraat 107
zo 14:00-14:45

© Foto: Becca Hirsbrunner

Fringeconcert: Les Numphes

Flauto Consort Freiburg
Molen de Ster
Molenpark 3
zo 11:00-11:45

© Foto: Becca Hirsbrunner

Fringeconcert: Les Numphes

Flauto Consort Freiburg
Het Muzieklokaal
Bemuurde Weerd Oostzijde 13
zo 15:30-16:15

Future Farming

Chloé Rutzerveld
RAUM
Berlijnplein 520
zo 12:30-17:30

© Foto: Anna van Kooij

Gaudeamus Muziekweek: Kijkje in de keuken

Muziekhuis Utrecht
Loevenhoutsedijk 301
zo 13:00-17:00

© Foto: Liesbeth Dingemans

Gezocht, een held!

Utrechts Centrum voor de Kunsten (UCK)
Domplein 4
zo 13:00-16:00

Griezel tatoeages

Voorproefje van het Kinderboekenbal

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 14:00-16:00

© Foto: Henkjan Kamerbeek

Grote Muil, Dikke Lip

Ka & Mo
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 14:00-14:30

Harmonieorkest De Bazuin De Meern

o.l.v. Frank Bollebakker en Marion Goes
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:30-15:00

© Foto: Pieter Kers

Haunted Machines and Wicked Problems

Impakt curatoren Nathalie Kane & Tobias Revell en diverse gasten
Stayokay
Neude 5
zo 14:00-16:00

Haunted Machines and Wicked Problems

Impakt curatoren Nathalie Kane & Tobias Revell
Museum Speelklok
Steenweg 6
zo 16:30-17:15

Het nieuwe barokorgel

Openingsconcert Uitfeest

Sietze de Vries
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 12:00-12:30

Het NUT

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:00-14:30

Het orgel danst de tango

Van Bach tot Piazolla

Berry van Berkum, Ko Zwanenburg (orgel) en Cecilia van Berkum (viool)
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 14:00-14:45

© Foto: Jelmer de Haas

Het Popstation

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 11:00-17:00

Het Theaterkwartier Utrecht presenteert!

De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 12:00-17:00

© Foto: Natascha Verheij

Hier

Leonie Meijer
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 13:15-13:45

Hiphop en Streetdance!

Dansschool UDX
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 12:00-17:00

Hotep

Jermain Bridgewater
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:00, 16:45

Human Library

Bibliotheek Utrecht
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:15-14:15

© Foto: Hans Dunlop

Ik heb een heel vies woord geleerd

..dat woord dat rijmt op stoep

Jasper Smit
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 13:30, 15:30

IMPAKT voorprogramma: Haunted Machines and Wicked Problems

Impakt curatoren Nathalie Kane & Tobias Revell
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 20:30-20:45

© Foto: Chantal de Wolde

In Je Makie

Cultuur19
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

© Foto: Linelle Deunk

Ingmar Heytze vertelt wat moois

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:15-13:45

© Foto: Hannah Jacobs

Jermain Bridgewater EP-presentatie

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 18:00-18:30

Kaydee

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-13:20

© Foto: FAWZ Productions

Kick-off Festival

Van Piekeren Utregticana, Comedyhuis, Flunknarf, Jazztrio Utrecht Centraal
Kargadoor
Oudegracht 36
zo 14:00-18:00

Kidscollege: Alles over de maan!

Sandra van Dam
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-16:00

© Foto: Jacqueline Fuijkschot

Kijkt u even mee?

Aron Elstak
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 16:15-16:45

Kinderatelier: Maak je eigen poster

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 13:00-16:00

Klarinettrio Harmonieorkest Vleuten

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-13:30

Kleuterbios met Pim & Pom

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 11:30-13:00

Koffer vol muziek

Coen Witteveen & Jolieke Sorber
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-15:30

Korte animatiefilms HAFF

Holland Animation Film Festival
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

Kypski

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 17:15-17:45

© Foto: Paul Remmelts

Lees-, luister- en huivertour

Bibliotheek Utrecht i.s.m. Henk van Straten
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:30-16:30

© Foto: Django Boegheim

Lemonaze

Jaimy Versteeg, Izzy Goossen & Jeffrey van der Schaaf
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-13:30

Literaire tattoos

Het Literatuurhuis i.s.m. TUIG Tattooshop
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:30-16:30

Maak je eigen Aluin-posterfoto!

Theatergroep Aluin
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 13:00-17:00

© Foto: Raul Neijhorst

Mahalia Jackson, Queen of gospel

Denise Jannah
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30-14:00

Major Dreamin'

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 14:30-14:45

Malahulu

Maxime Beelen i.s.m. Innovation en Jitske Pool
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:00-15:30

© Foto: Ilja Meefout

Massih

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 16:30-17:00

Meneer Funkel - Nieuw programma

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 18:30-20:15

© Foto: Pet van de Luijtgaarden

Met de pendelbus naar de Caravantoren

Pet van de Luijtgaarden
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30, 14:30, 15:30, 16:30

© Foto: Saskia Kerkhoff

Moedt

Marco Lopes
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 14:45-15:15

© Foto: Peter de Ronde

Mondo Leone houdt open huis

Leon Giesen
Het Hoofdgebouw van het Instituut voor Verwondering.
Molenwerfhof 46
zo 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Multi-instrumentalist Karl Blau

EKKO & Molen de Ster i.s.m. Karl Blau
Molen de Ster
Molenpark 3
zo 14:00-17:00

Muziekworkshop voor kids

Gitaarmuziek, draailier en klankinstrumenten

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-13:30

© Foto: Johan van de Wielen

Nacht van de nacht

Steede Hoge Woerd
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

© Foto: Remy Jungerman

Nadia Naveau and Remy Jungerman, I presume

Galerie SANAA
Jansdam 2
zo 12:00-18:00

Natuurgedichten

Taalpodium
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:45-14:30

© Foto: Anna van Kooij

NFF Openluchtbioscoop: Bram Fischer

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 20:45-23:00

Nieuw in Het Utrechts Archief

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 13:00-16:00

Nieuwsgierigheidskabinet

GrachtenGalerie
Oudegracht 185
zo 12:00-17:00

Nincio

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 14:00-14:20

© Foto: Roxanne Hellevoort

Om Te Janken Zo Mooi

Elke Vierveijzer
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:15, 16:30

On the Roll

O.l.v. Iman Spaargaren
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 17:00-17:45

Ontdek MerkAz!

MerkAz
Magdalenastraat 1a
zo 13:30-16:30

© Foto: Carilijne Pieters

Open Doek

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30

Optreden en proefles buikdansen

Yazila Alhambra
Al Hambra, school voor oriëntaalse dans
Catharijnesteeg 6
zo 14:15-15:00

Oude Muziek Markt

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 10:00-17:00

© Foto: Shody Careman

Oudejaarsconference

Vincent Bijlo
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 15:30-16:00

© Foto: De Toverknol

Paniek in het insectenbos!

Kindertheater de Toverknol
Kindertheater de Toverknol
Oudegracht 63
zo 10:30, 12:15, 14:00

Paul Schoolderman

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 15:00-16:00

PopUp

De Vrijstaat, Jochen Lange
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

Proefles Tango

Anna Rosa
Sterrenzicht
Keerkringplein 40
zo 12:00-17:30

© Foto: Jelmer de Haas

Rad van Aluin

Theatergroep Aluin
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 14:00, 14:30, 15:00

© Foto: Fokke de Boer

RadioKast

Concertzender
Stadhuisbrug
zo 13:00-17:00

Realiteiten

Luuk Huiskes, John Sikking en Paul Bogaers
Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

Reggaeton

Mileidis Lopez Cathcart
Cubadans
Floris Heermalestraat 34
zo 14:00-15:00

© Foto: Paul Karsmakers

Retteketet speelt erop los!

Kindertheater De Schuur
Wijde Doelen 8
zo 14:00, 15:30

Rosa Falkenburg

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 16:00-16:30

Rumba Flamenca

Celia Barradas en Jan Gemke
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 14:00-15:00

Saxofoonkwartet Hova Zembla

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:00-15:30

Scar Tissue

Rogér Walschots
Dapiran Art Project Space
Springweg 59
zo 12:00-18:00

© Foto: Aafke Holwerda

Schervendokter

Alexander van der Bunt, Meldpunt Archeologie
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

© Foto: Aafke Holwerda

Schervenwerk

Museum Hoge Woerd
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

Seizoensopening

De KunstSalon
Oudegracht 315
zo 12:00-17:00

© Foto: Roderick Laperdrix

Shanna Nicó

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 15:00-16:00

© Foto: Zimihc

Singer-Songwriter

Martin B. Kaufmann
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 12:00-13:00

Smelt

Jeugdtheatervoorstelling over avonturen op de Noordpool

Margo Verhoeven
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 13:00, 15:30

© Foto: Jeanette Slütter

Solo-expositie Jeannette Slütter

Moira Expositieruimte
Wolvenstraat 10
zo 13:00-18:00

Spaanse tapas & sangría

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-16:00

Speciale editie Bewogen Geschiedenis

Lloyd Davies
Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 13:30, 15:30

Spin en Spook

Marjo Dames
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 12:00-12:45

Stel Je Eens Voor!

Wouter Corvers & Bouke Bruins
RAUM
Berlijnplein 520
zo 12:30-17:30

Sterren kijken op klaarlichte dag

Planetarium Sonnenborgh
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:00-16:30

© Foto: Anna van Kooij

Stichtse Twisten

Stadhuistoneel

Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:30, 15:00, 16:30

Still Alive / Less Kicking

Dansvoorstelling over herinneren

Rogie c.s. / Onafhankelijk Toneel
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 14:30, 16:00

© Foto: Storytrail

Storytrail

Stadsavonturen met Bastiaan de Zwitser
Stadhuisbrug
zo 13:30, 14:30, 15:30, 16:30

Sunny Afternoon Concerts

Gildor, Jara Holdert, High Horse e.a.
Hostel Strowis
Boothstraat 8
zo 14:00-19:00

Swing in Utrecht

Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 11:30-13:30

Swing in Utrecht - geannuleerd

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 18:45-20:15

© Foto: Hanne Nijhuis

Talk of the Town

Live uitzending van de RTV Utrecht talkshow

Eva Brouwer
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 16:30-17:30

Tango

Cielito Tango
Janskerkhof
zo 13:15-13:30

Tango La Zapada

Birkit en Muzaffer
Janskerkhof
zo 14:45-15:00

Test je Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-15:00

© Foto: Anna van Kooij

The Blue Grass Boogiemen

dB's
CAB-Rondom 100
zo 16:00-19:00

© Foto: Joris van Bennekom

Toen mijn vader een struik werd

Het Filiaal theatermakers
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:30-15:00

© Foto: Liesbeth Dingemans

UCK Dansflitsen

Janskerkhof
zo 14:20-14:35

Uit je schrijfdak!

Tools voor taal
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:15, 14:30

Uitfeest Domkerk

De Pandhof
Domplein 9
zo 13:00-17:00

Uitreiking HKU Prijs

Wie is de talentvolste HKU-alumnus van 2017?

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 16:00-16:15

© Foto: Jelmer de Haas

Urban Culture Run Utrecht

Diverse locaties binnenstad Utrecht
zo 9:00-12:00

© Foto: Jop Vissers Vorstenbosch

UtrechtDownUnder 2017

Caz Egelie
UtrechtDownUnder
Oudegracht a/d Werf (ter hoogte van Oudegracht 245)
zo 14:00-15:00

© Foto: Anna van Kooij

Utrechtse Kunstmarkt

Maliebaan - zuidelijke deel
zo 14:00-20:00

© Foto: Moon Saris

VaarWel

Malou van Sluis
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 10:30, 12:00

Van pinhole tot fotogram

CAFU
Centrum Analoge Fotografie Utrecht
Kloksteeg
zo 13:00-17:00

© Foto: Frouke Ringenoldus

Vang het Beeld!

Steede Hoge Woerd
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00-16:30

Veer

Sara de Boer & Joy Slaats
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 13:00, 14:00, 15:00

Verhaalatelier

Bibliotheek Utrecht
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:30-14:15

Vesper voor Sint Gregorius

Gregoriaans Koor Utrecht o.l.v. Anthony Zielhorst en Berry van Berkum, orgel
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 17:00-18:00

Virtual Reality Boekfiguren

SETUP
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:15-14:45

© Foto: Photorik

Vocal Arts Academy Talentenklas

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:15-15:45

Vokatus

Yassir Oostrom, Gosse Bosma, Freek de Wit en Nigel de Vette
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:00-16:30

© Foto: Isabelle van Hemert

Voorbij Wij en Zij

Opening fototentoonstelling met lezingen

FOTODOK
Lange Nieuwstraat 7
zo 12:00-18:00

© Foto: Mark Engelen

Wachstumsschmerzen

Rundfunk
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30, 16:15

Wandelconcert Willibrordkerk - Torenpleinkerk

Janno den Engelsman
Willibrordkerk Vleuten
Past. Ohllaan 36
zo 15:00-16:30

WC Monster

Lefkop
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00, 15:00

© Foto: Aafke Holwerda

Wiener Art

Muziek in de Meern
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:45-14:15

© Foto: Noa Verhofstad

Workshop: Beauty en het beest

Maas theater en dans
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:20, 16:05

X-Groove Band

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 17:00-17:30

Yazila

Janskerkhof
zo 16:00-16:10

© Foto: Michel Gorrisen

Zij en Ik

Spruijt en Opperman
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 12:30-13:00

Zing Nederlands met me!

Bibliotheek Utrecht
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 16:15-16:45

Zumba

Zumbody
Janskerkhof
zo 13:30-13:45

Zumba: geen workout maar een party

Buurtcentrum De Leeuw
Samuel van Houtenstraat 1
zo 16:00-16:45

Zwingin's Finest

The American Dream

Close Harmony koor Zwingin
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 16:00-17:00