| |
Home / Archief / Nieuwjaarsduik / Programma

Programma

zondag 15 januari 2017

Afrikaanse dans en muziek

Forêt Sacrée Obouïbé, Sidy Lamine Diouf (djembé), Ayaovi Kokousse (dans)
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 14:00-17:00

Alternatieve Dienst

Peter Thissen, docent mindfulness
Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 11:00-12:00

Amor

Fermin Miranda Caceres (muziek), Karin Elich (dans)
eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
zo 16:30-16:50

Bachs andere passie: De Johannes

Utrechts Studenten Koor en Orkest & Solisten
St. Josephkerk
Draaiweg 44
zo 15:00-16:00

Belgisch Film Festival: Belgica

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 14:00-16:10

© Foto: Joris van Bennekom

Bep, dochter van Rietveld

Audrey Bolder
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 14:30, 15:30

Bonny en Read

Angela van Leeuwen
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 15:30-16:00

© Foto: Allard Willemse

Boogie Woogie in De Stijl

HOT: Het Orgel Trio
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 14:00-14:45

Bouw je eigen Spaanse muziekinstrument

Susana Raya
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-14:00

© Foto: Anna van Kooij

Breng je eigen land en leven in kaart

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 12:00-15:00

Café Theater Festival presenteert: Anti Kater Theater - gewijzigd programma

Simone Narraina en Charlotte Groesaert & Philipp Ernsting
Venue
Varkenmarkt 16
zo 14:00-17:00

© Foto: Gerard Som de Cerff

Cartoontheater: Kantoorvlieg

Theatergroep Dender
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:30, 14:45, 16:00

© Foto: Anna van Kooij

Culturele Zondagen Brunch met U Jazz Showcase

HKU jazztalent
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht: Creatief met Schimmels

Prof. dr. Han Wösten
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-14:30

Cursussen Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-16:00

D.A.M.N.

STUdance
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:30, 14:30, 15:30

Dans op swing en blues muziek

Swing in Utrecht
Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 14:30, 15:45

Dansworkshops

Union Latin Lounge by Union Salsa Dance Company
Biltstraat 37
zo 13:00-18:00

De Nederlandse paus, Adrianus van Utrecht

Auteur Twan Geurts, Theater Aluin & Co
Paushuize
Kromme Nieuwegracht 49
zo 14:45, 16:45

De verborgen sculpturen van het Smakkelaarsveld

Bureau NADA i.s.m. Gemeente Utrecht
Smakkelaarsveld
zo 10:00-17:00

De Woesh-Experience

Audrey Breijman en Mark Verhoef
Lekkerbootjevaren
Weerdsluis & Oosterkade
zo 13:00-15:45

© Foto: Claudia Broekhoff

Decorum

Janneke Jager
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 14:00-15:00

Despues!

Pavadita Tango String Quartet
Paviljoen pOp
Westplein 1001
zo 13:00-17:00

Digitaal spook

Koen Kloosterhuis
EXbunker
Wilhelminapark 24A
zo 13:00-18:00

© Foto: Timon Jacob

Druk: creatieve broedplaats in oude drukkerij

Brauhaus, Urlaub e.a.
Druk
Westerkade 30
zo 13:00-17:00

Duik in het Zand

Cultuur19 en DOENJA Dienstverlening
Brede School Het Zand
Pauwoogvlinder 20
zo 12:00-17:00

Echo Movis

Eclectische indiepop band

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 17:30-18:30

© Foto: Hans Gerritsen

Een feestelijke dansmiddag

Danscentrum Utrecht en kinderdagopvang De Villa
Danscentrum Utrecht
Mgr. van de Weteringstraat 13a
zo 13:00-17:00

© Foto: Sergio Gridelli

Een wintermiddag

Verbinding tussen ecologie en kunst

Makers van Het Huis en Metaal Kathedraal
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 13:00-17:30

Er loopt een gedicht voor mij uit

Utrechts Stadsdichtersgilde: Ingmar Heytze, Alexis de Roode, e.a.
Doopsgezinde Kerk
Oudegracht 270
zo 15:00-16:30

Expositie: De getekende stad

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Expositie: Inktpot in Stijl

Tekenaars beeldblad De Inktpot
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-18:00

Familievoorstelling: Hands up!

Poppenspeler Lejo
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 14:45

Film Café

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 15:00-17:00

© Foto: Friso Wiersum

Foto-expositie: Wabi sabi

Friso Wiersum
Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 13:00-17:30

© Foto: Anna van Kooij

Gaudeamus Muziekweek: Bellyhorn

Future Folk Instruments

Dianne Verdonk
EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 13:00-17:00

Gaudeamus Muziekweek: Jerboah

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:15-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

Gaudeamus Muziekweek: Michasis

Michalis Paraskakis & Thanasis Deligiannis
Het Muzieklokaal
Bemuurde Weerd Oostzijde 13
zo 13:30, 15:00

Grootste gedeelde huiskamer - gewijzigde tijden

BankjesCollectief, Lettervlucht
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-16:00

Het Centraal Museum en 100 jaar De Stijl - gewijzigd programma

Nadia Abdelkaui, conservator in opleiding
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:00-16:45

Het Hof gaat los!

Het Hof van Cartesius, Uitvindersgilde e.a.
Het Hof van Cartesius
Vlampijpstraat 101 (overkant-naast Station Zuilen)
zo 15:30-17:00

Het meisje bij de bron

Binnenstadskoor Zangria
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 12:00-12:30

Het WonkaTicket

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:00-23:00

© Foto: Jacueline van der Kort

Het, de, een

Annelies (alumnus HKU Theater) en Paul van Wijk
Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 16:30-17:15

Hidden World

How They Work

Jolanda Drukker Murray en Jacqueline Laimböck
Broers
Janskerkhof 9
zo 11:00-17:00

HKU Acteursopleiding presenteert: Droombeeld - geannuleerd

Morpheus/ Lars Brinkman en Ayla Satijn
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 15:15, 16:15

Hoe mooi wil je het hebben!

JAFT
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 17:00-18:00

Holland Animation Film Festival

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 16:30-17:45

IDFA on Tour

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 16:00-17:30

Ik ben je opa niet

Theatergroep Kop en Schotel (studenten HKU Theater)
Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 11:00, 12:15

Ik zie ik zie wat jij niet ziet!

Maarten Bruins, kindergoochelaar
Lutherse Kerk
Hamburgerstraat 9
zo 15:00-16:00

In loving memory

Een coming of age verhaal

Frau Bakker
In De Ruimte
Oudegracht 230 a/d Werf
zo 15:00, 16:00

JazzLab 4 Kidzz

Miriam Veeger - VioolLab
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30, 15:30

Jij hebt stijl!

Laurens van Rooyen (piano), Ina Brouwer (teksten), Kiona ten Have (zang)
Paushuize
Kromme Nieuwegracht 49
zo 13:45-14:30

Kidscollege over Mondriaan

Wouter van Reek
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-16:00

Kinderworkshop Keepvogel en Kijkvogel: in het spoor van Mondriaan

Wouter van Reek
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:30-14:30

Klik! For kids

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 10:00-11:15

Klokken luiden het nieuwe jaar in

Malgosia Fiebig
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 13:00-14:00

Knutselacademie: ketting maken met een (eigen) munt

Jet & de Juffrouw
Jet en de Juffrouw Sieradenatelier
Schoutenstraat 4s
zo 11:00-17:00

Koek en Zopie

Winterse heerlijkheden en vrolijke muziek

Museum Speelklok
Steenweg 6
zo 10:00-17:00

Kom op de Dato DUO spelen!

Dato - Vechtclub XL
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-18:30

© Foto: Robi van Geenhoven

Koning Oedipus

Matrose (studenten HKU Theater)
Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 15:30-15:50

Learning Laboratories

BAK, basis voor actuele kunst
Lange Nieuwstraat 4
zo 12:00-18:00

Live klassiek

Jota Papadopoulou
Het Muzieklokaal
Bemuurde Weerd Oostzijde 13
zo 16:00-17:00

Maak je eigen dansvoorstelling - geannuleerd

Joana Borges
Studio 3
Weg naar Rhijnauwen 3
zo 16:00-17:00

Maak je eigen Mondriaan schilderij

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-18:30

Martin Kohlstedt

EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 15:00-16:00

Meubels maken in Stijl

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-16:00

© Foto: Anna van Kooij

Minicollege over symbolentaal en landkaarten

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 13:00, 14:00, 15:00

Minifestival Duizendpoot

Comedyhuis, Jazztrio Utrecht Centraal, Culture Connections Company
Kargadoor
Oudegracht 36
zo 14:00-17:00

MOA's verwarmende Nieuwjaarsduik!

Museum Oud Amelisweerd (MOA)
Koningslaan 9, Bunnik
zo 15:00-16:00

Molen de Ster: Rocken&Strekken

Theatergroep KEK, Blue Ray Springwater, Wolvenplein
Molen de Ster
Molenpark 3
zo 12:00-17:00

Mondriaan ontmoet Rietveld - gewijzigd programma

Marjory Degen: Mondriaanhuis
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:00-15:45

Mooie Woorden in Hofman

Hofman Café
Janskerkhof 17a
zo 15:00-17:00

© Foto: Merel Zwarts

Museum voor Verdubbelde Tekendingen

Merel Zwarts i.s.m. Casco
Casco
Lange Nieuwstraat 7
zo 14:00-16:00

Nederlands Film Festival: Hollandse Nieuwe

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 12:00-13:45

© Foto: Father and Son with Flowers

Next Generations

Danielle van Zadelhoff en Bas Meeuws
Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-17:30

Nieuwjaars proost: Culinaire vernissage

GrachtenGalerie
Oudegracht 185
zo 14:00-18:00

Olijfolieproeverij

Francisca Díaz Martínez
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:30-14:30

Onder de rokken van de Dom

BloedGrijs
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 13:00-13:30

© Foto: Anna van Kooij

Ontdek Mapping Australia en doe de kinderspeurtocht!

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 11:00-17:00

Open huis: tango demo's en lessen

Argentijnse Tango Anna Rosa
Sterrenzicht
Keerkringplein 40
zo 11:00-21:00

Open Podium: Mijn Stijl

Jonge podiumtalenten
Utrechts Centrum voor de Kunsten (UCK)
Domplein 4
zo 13:00-16:00

Opening tentoonstelling met jong talent

Dapiran Art Project Space
Springweg 59
zo 15:00-18:00

© Foto: Mark Uwland

Oud & Nieuw

Het Wim Egz Ensemble
SWK030
Draaiweg 51
zo 13:30, 14:30

Ouderwets kussen

Studenten HKU Theater
Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 14:00, 15:00

Panorama.....Utrecht!

Utrechts stripcollectief De Inktpot
Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Presentatie & workshop DOX - gewijzigd programma

o.l.v. Nikki de Graaf & Liza Panjoel
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-15:00

© Foto: Ben van Duin

Preview Rumspringa

Orkater/De Nieuwkomers - iona&rineke i.s.m. Shaking Godspeed
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 13:30, 14:30

Pristitrope

Quinten Swagerman - Vechtclub XL
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-18:30

Proefles Spaans beginners

Instituto Cervantes
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 14:00-14:45

Rabo Open Stage

Future Sounds / Nederlandse Pop Academie, Natalie McCool
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 13:00-17:00

RadioKast

Concertzender
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:00-17:00

Rake Klappen wielt het vuur uit

Mitch de Mooij, Dico Verschure, Daan Bosch
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 14:00, 15:00, 16:00

Rapworkshop: maak je eigen rap

Major Dreamin’ en PANJVH
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:00-17:00

Sensorgan

FRONT404 - Vechtclub XL
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-18:30

© Foto: Ton van den Berg

Slok duikt in de Utrechtse blues

Captain Morgan Express
Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 16:30-19:00

© Foto: Felix Baumsteiger

Solo-expositie: Anne Büscher

Moira Expositieruimte
Wolvenstraat 10
zo 13:00-18:00

Spaanse tapas en sangría

Efraín Sánchez
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-16:00

Spannende verhalen over de VOC en Australië

Verhalenverteller Peter Faber
AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 13:30, 14:30, 15:30

SPRING presenteert: De Black Yoga Screaming Chamber

Erna Ómarsdóttir & Valdimar Jóhannsson
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 12:30-17:00

Stadswandeling Utrecht

Stadsgids Utrecht
Domplein
zo 12:15-12:45

Sterren van de gitaar

Studenten Gitaar Ensemble Nederland
Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 13:00, 15:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Talk of the Town

Live-uitzending van de RTV Utrecht talkshow

Eva Brouwer
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 16:30-17:30

Test je niveau Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-14:30

The Dreaming - Geannuleerd

De Hotshop – Cooler dan De Warme Winkel
Paushuize
Kromme Nieuwegracht 49
zo 15:45-16:30

The Family: de housewarming

Theater Utrecht / Casper Vandeputte, regisseur
De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 13:00-16:00

The Floor is Lava

Casper de Jong (student HKU Theater)
Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 13:00-15:30

The Wave

Dolph Kessler, Beppe Kessler, Pier Moerman en Kaneli & Smit
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 13:00-18:00

Tsjechog - Nieuw programma

Danstheater Rúm, Utrechts Blazers Ensemble
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:45, 14:45, 15:45

© Foto: Baldwin Henderson

Tweetakt presenteert: #1 Let me be your hero, baby

Tweetakt i.s.m. Birgit Welink
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 15:30, 16:30

U Jazz

HKU jazztalent
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:45-14:30

Van De Stijl tot Lucebert

Mini-colleges literatuur & beeldende kunst

Het Literatuurhuis
Oudegracht 237
zo 14:00-17:45

© Foto: Bram Oosterhuis

Veer

Sara de Boer & Joy Slaats (studenten HKU Theater)
Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 11:45, 13:00, 13:30

© Foto: BelleTibbe Fotografie.

Verdi - The Opera

Utrechts Operakoor
Karel 5, Gastro, Bistro, Events
Geertebolwerk 1
zo 14:00, 16:00

Vesperviering

Vespercantorij o.l.v. Ko Zwanenburg en Berry van Berkum, orgel
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 17:00-18:00

Wandelen door de getekende stad

Gilde Utrecht
Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 14:00-15:30

Wintergast: Daan Boom! - geannuleerd

Live interview

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 19:30-21:00

© Foto: Anna van Kooij

Wordbites

Spoken word & muziek

P.I.L. Public Image Labels
Schoutenstraat 4
zo 14:00-17:30

© Foto: Alessandro Spinuso

Work in Progress: The Pulse #1

Iris van Peppen, concept & choreografie
In De Ruimte
Oudegracht 230 a/d Werf
zo 13:30, 14:15

Workshop: Eigen Stijl

Tekenaars beeldblad De Inktpot
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-16:30

Workshop: Lejo

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:05-15:30

© Foto: Nabi Abudaldah

Workshops Cielito

Isolde Kanikani
Budo Akademie ShudoKan
Oudegracht 387
zo 11:00, 12:15, 13:30

© Foto: Nabi Abudaldah

Workshops en optreden

Isolde Kanikani en Compania Cielito
Studio Cielito
Mariëndaalstraat 14
zo 15:15-17:30

© Foto: Asaf Lewkowitz

Zang en gitaar

Susana Raya
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 15:00-16:00

ZIN op Zondag: De Stijl van Rietveld

Stadsschouwburg Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:00-13:30

Zingend het nieuwe jaar in

De Steegzangers
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 12:30-13:00

© Foto: Martijna Kuiper

Zondagmiddagconcert jubileumeditie

Duo Neokordia
St. Willibrordkerk
Minrebroederstraat 21
zo 14:00-15:30

Zumba! Canto do Brasil

Van Mondriaan tot samba

Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 13:45-14:15

Zumba: dans mee met vluchtelingen

Zumbody
Buurtcentrum De Leeuw
Samuel van Houtenstraat 1
zo 14:00-15:00