| |
Home / Archief / Alles Kids / Programma

Programma

zondag 15 oktober 2017

© Foto: Job, Joris en Marieke

Animatiehoofdstad Utrecht (6+)

HAFF
Springhaver
Springweg 50
zo 11:00, 12:00, 13:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Beeldenjacht (al)

Speurtocht levende standbeelden

Hoog Catharijne
zo 12:00-16:30

© Foto: Chantal de Wolde

Bouw mee aan een beest (al)

Chantal de Wolde
Agatha Snellenschool
Nicolaasdwarsstraat 3
zo 12:00-16:00

Bouwblokken (AL) - nieuw programma

Play all day
Vredenburgplein
zo 11:00-17:00

Cat Concerto (al)

Live pianomuziek bij cartoons

Jean Dubé
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 11:00, 12:15, 13:30, 15:15

© Foto: Richard Pels

Cyrano de Bergerac (7+)

Het Verteltheater i.s.m. Joris Lehr
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 14:00-14:45

Dans le Cirque (4-12)

Bewegen, gekleed als danser.

Sally Pittman
EXbunker
Wilhelminapark 24A
zo 13:00-18:00

Dans mee in de mierendans (al)

Jorge Albert
Vollersbrug
zo 12:00-16:00

Dans met de Ducktape Crew (8+)

Jus Dance Projects
Hoog Catharijne
zo 14:00-14:30

Dans met de Ducktape Crew (8+)

Jus Dance Projects
Hoog Catharijne
zo 13:00-13:30

Dansschool Mizou Kids! (3-9)

Basisschool de Beiaard
Van Loonlaan 46
zo 11:00-15:00

© Foto: Marjolijn van Dijk

De Kleine Kunstenaar (al)

Utrechts Centrum voor de Kunsten (UCK)
Domplein 4
zo 13:00-16:00

© Foto: Willem Verhagen

De ouverture: een goed begin! (al)

Domstad Jeugdorkest
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 14:15-14:45

© Foto: Jostijn Ligtvoet

De rode jurk (al)

(W)hoops!

Wietske Vogels
Hoog Catharijne
zo 12:30, 13:30, 14:30

Dierenyoga (al)

Kinderyoga Utrecht
Oudegracht a/d Werf 138
zo 12:00, 13:00, 14:00

Doe mee met de muziek! (al)

Utrechts straatorkest Tutti Saxi
Domplein
zo 14:00-14:15

© Foto: Marcel Leicher

Doe mee met de muziek! (al)

Utrechts straatorkest Tutti Saxi
Hoog Catharijne
zo 12:45-13:00

© Foto: Marcel Leicher

Doe mee met de muziek! (al)

Utrechts straatorkest Tutti Saxi
Stadhuisbrug
zo 15:00-15:15

© Foto: Marcel Leicher

Doe mee met de muziek! (al)

Tutti Saxi
Vredenburgplein
zo 16:00-16:15

Druk een dier op je eigen shirt (al)

Katoenfabriek
Oudegracht 382
zo 12:00-16:00

Er was eens een gezin (6+)

Ina Geisler en Feenomeen, Margreet Feenstra
Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
zo 14:30-15:10

Festina Lente (al)

Jantine Kraaijeveld
Domplein
zo 11:00-17:00

Festival Tweetakt presenteert: Muziek en Spullen (6+)

Zelf muziek maken met gekke apparaten
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:00-17:00

© Foto: Annemiek Rooymans

Flamenco dansworkshop (5-9)

Teresa Jaldón
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 14:00-15:00

Food is good (6+)

De Rechtbank
Korte Nieuwstraat 14
zo 12:00-18:00

FOTOKIDS Kick-off (8-13)

FOTODOK
Lange Nieuwstraat 7
zo 11:00-17:00

© Foto: Giath Taha

Fototentoonstelling Balance (al)

Giath Taha
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-18:00

© Foto: Remke Spijkers

GLOW voor de Global Goals (al)

Touchée Dance Company
Domplein
zo 13:00-16:15

© Foto: Frans de Wolff

Griezelen in de Domkerk (6+)

Domkerk
Domplein
zo 15:00-16:00

Griezelen in de Domtoren (4-10)

Spannende verhalen voor kinderen

Domtoren
Domplein 21
zo 12:15, 14:15, 15:15

Griezelgala (6-12) - uitverkocht

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
za 19:00-21:30

Griezelgedichten in de Domkerk (6+)

Baban Kirkuki, Els Van Stalborch, Maarten Das
Domkerk
Domplein
zo 13:00, 14:00, 16:10

© Foto: Lou Vos

Groene vingers? (6-12)

Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

© Foto: Alex ten Napel

Growing Up (al)

Children's Portraits

Daniëlle van Zadelhoff, Alex ten Napel, Lukas Roels
Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-17:30

Hands up! (al)

Dat grappige vingerpoppetje uit Sesamstraat

Lejo - Leo Petersen
Hoog Catharijne
zo 11:30, 13:30, 15:00

Helden op Sokken (6-12)

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 13:00-14:00

© Foto: Maarten Fleskens

Hertenrace (al)

Chantal de Wolde
Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 12:00-16:00

Het schaap zonder jasje (4-8)

Vocalgroup Be Sharp!
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:30-14:05

© Foto: Deborah van Wendel de Joode

Judy Blank (al)

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 17:15-17:45

© Foto: Gerard Somdecerff

Kantoorvlieg (4+)

Cartoontheater

Theatergroep Dender
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 12:30, 14:30, 16:00

KidsColleges (8+)

Universiteit Utrecht
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:40, 15:30

Knikkerbanen bouwen (4+)

Bouwsels
Vredenburgplein
zo 12:00-17:00

Knutsel je favoriete dierenoren (al)

Shiri Esh-Har
Vollers 386
Oudegracht 386
zo 12:00-16:00

Kom griezelen in Museum Catharijneconvent! (8+)

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 11:00-17:00

Kom knuffelen in de knuffeloase (al)

Mooi en Belle
Twijnstraat 37
zo 12:00-16:00

Komt een plant bij de dokter (8-12)

Spreekuur voor zieke planten

Universiteitsmuseum Utrecht
Lange Nieuwstraat 106
zo 11:00-16:00

© Foto: Franklin van der Erf

Koude rillingen! (8+)

Verhalen om van te griezelen

Vertelacademie i.s.m. Julian Wijnstein
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 14:00, 15:00

Kunst en Games (8-12)

Maak je eigen videogame in Scratch

Creative Coding Utrecht & Code Brabant
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:30, 14:30

Kweek je eigen champignons (8-12)

Universiteitsmuseum Utrecht
Lange Nieuwstraat 106
zo 10:00-16:00

Let's Play (al)

Speeltuin Noordse Park
Lagenoord 28a
zo 12:00-17:00

© Foto: Maarten van der Glas

Lewis heeft hoofdpijn! (7+)

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:30, 16:30

Maak een gelukstalisman, sieraad of laat je schminken (1-12)

Wendy de Rooij, XLY-jewelry en Bella Bandita & Kinderachtig
Hardebollenstraat
zo 12:00-17:00

Maak je eigen griezeltune (8-12)

Benson Walch (Universiteit Utrecht)
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30, 14:30, 16:00

© Foto: Bob Geilings

Maak je eigen rap! (6+)

Prins
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 11:30-12:10

Mars Experience (al)

Sonnenborgh i.s.m. Het Filiaal theatermakers & sterrendeskundige Govert Schilling
Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
zo 14:00, 15:30

Merlijn 't geitje (4-8)

Emma van Dobben
Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
zo 11:30, 13:00

Metamorfose met de feesttantes (al)

Café Morgenster
Oudegracht 323
zo 12:00-16:00

Muziek voor ieder kind (4+)

ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 11:00-12:00

© Foto: Fred Ernst

Muzieksprookje Belle en het Beest (5+)

Aubrey Snell i.s.m. Museum Speelklok
Museum Speelklok
Steenweg 6
zo 14:00-14:45

© Foto: Het Utrechts Archief

Ontwerpstudio met Frankie Tjoeng (10+)

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 13:00, 15:00

© Foto: Het Utrechts Archief

Ontwerpstudio met Joost Gijzel (6-9)

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 14:00-15:00

Pak een filmpje in de Bakkie Bike Cinema (al)

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 12:00-16:00

© Foto: Merel Zwarts

Playground Press (8+)

Workshop collage/boek maken

Casco i.s.m. Merel Zwarts
Casco
Lange Nieuwstraat 7
zo 14:00-16:00

poesje nel, de opera (2+)

Opera Tralala
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 10:00, 11:30

Post op pootjes (al)

Joskaas Worst
It all starts with a postcard
Twijnstraat 38
zo 12:00-16:00

© Foto: Het Utrechts Archief

Posterfabriek (6-12)

Maak je eigen affiche!

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Potten en Pannen (al)

Mark Kingsford
Domplein
zo 11:00-17:00

© Foto: Manoeuvre.org

Reuze meccano (al) - geannuleerd

Manoeuvre Kunstenplek
Vredenburgplein
zo 11:00-17:00

Ro-Enzo Mini Golf (al)

Ronald Jonkman
Vredenburgplein
zo 11:00-17:00

Schimmelspecial (8-12)

Universiteitsmuseum Utrecht
Lange Nieuwstraat 106
zo 12:00, 15:30

Schrijf je eigen griezelgedicht (6-12)

Tools voor taal met Annemarie van den Brink en Trea Scholten
De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
zo 12:30, 14:00, 15:30

© Foto: Karin Elich

Sevillanas dansfeestje (6+)

eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
zo 16:00-16:20

© Foto: Moon Saris

SOL (1-4)

Familiefestival voor peuters en kleuters

Het Wilde Westen: kunstenaars uit Wijk West, Malou van Sluis, Aapjeskooi
Cereolfabriek
Everard Meijsterlaan 1
zo 9:00-13:30

Spannende sprookjes (6-12)

Schrijfworkshop

Jolanda Oudijk
Het Literatuurhuis
Oudegracht 237
zo 11:00, 13:00, 15:00

Speelbeelden (al)

Paul Edens
Vredenburgplein
zo 12:00-17:00

Spin en Spook (4+)

Het Verteltheater i.s.m. Marjo Dames
Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 15:00-15:45

Spinoza Kidspresentatie (al)

Stichting Mo'Move, Jongerentheater Link en bewoners
Eetbare Ontmoetingstuin Spinozaplantsoen
zo 14:30-16:30

Spuitende slagaders en overstromende oceanen (8+)

Workshop EHBO

I.s.m. Rode Kruis Utrecht
Broese Boekverkopers
Stadhuisbrug 5
zo 14:00-16:00

Standbeeld staan en natekenen (al)

René Wielings
Prinses en Erwtje
Oudegracht 220
zo 12:00-16:00

Sunday Assembly: improviseren (al)

Freek Zwanenberg, Ewout Jansen & Yinske Silva, Ameezingband, Lang & Gelukkig
Venue
Varkenmarkt 16
zo 11:00-12:15

© Foto: Hanne Nijhuis

Talk of the Town (al)

Live uitzending van de RTV Utrecht Talkshow

Eva Brouwer
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 16:30-17:30

Terug in de tijd (al)

Museum voor het Kruideniersbedrijf
Hoogt 6
zo 12:00-16:00

© Foto: Couzijn van Leeuwen - Schillenbeesten

The Art of Nature / The Nature of Art (6-12)

Met werk van o.a. Ana Oosting, Willem Hendrik de Groen en Menno Hiele
Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

Turbo Touw Tornado (5+) - nieuw programma

Vince Linders & Peter van Kessel
Vredenburgplein
zo 11:00-17:00

Tussen Kunst en Kids (7+)

GrachtenGalerie
Oudegracht 185
zo 12:00-17:00

Voelen aan dieren (al)

Marcelle van der Velden
Ekoplaza
Twijnstraat 46-48
zo 12:00-16:00

Voor de zekerheid (10+)

BonteHond
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:00-16:00

Vrijstaat PopUp workshop (6+)

Freaks maken met puppetmaster Jochen Lange

Bibliotheek Utrecht
Oudegracht 167
zo 13:00-16:00

© Foto: Sanne te Loo

Vul het aquarium van Visjes (al)

Visjes
Twijnstraat 24
zo 12:00-16:00

Wachten op Dodo (3+)

Noufri Bachdim, Celine van de Sande en Pluck Venema
OPC De Krakeling
Bekkerstraat 24
zo 10:00, 11:30, 14:00, 15:30

Wereldrecordpoging Grootste Scheetkussen (8+)

Scheet mee met meneer en mevrouw Slons!

Lucas Keijning
Stadhuisbrug
zo 11:00, 12:30, 14:00, 15:30

Workshop leren kijken (8+)

Het NUT (Nieuw Utrechts Toneel)
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 12:00, 13:00, 14:00