| |
Home / Archief / Uitfeest / Programma

Programma

zondag 4 september 2016

'OPEN' CALL

DOX i.s.m. Nikki de Graaf & Liza Panjoel
De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 15:00-15:30

8 Minute Time Travel

Floortje Zonneveld en Eva Bullens
Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
zo 13:00-17:00

Aanwinsten

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

© Foto: Melanie Marsman

Acoustic Afternoon

Visser & Resche, ThickShag & Marty
Molen de Ster
Molenpark 3
zo 11:00-18:00

Aluin Viert!

Theatergroep Aluin
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 13:30, 14:30, 15:30

ArcheoLAB - nieuw programma

Universiteitsmuseum Utrecht
Lange Nieuwstraat 106
zo 12:00-16:00

Argentijnse tango demo

O.l.v. Birkit en Muzaffer
Tango La Zapada
Catharijnesteeg 6
zo 13:30, 16:30

Argentijnse tango voor beginners

Cielito Tango dansschool
Budo Akademie ShudoKan
Oudegracht 387
zo 11:00, 12:00

ART UTRECHT

Kunstinstallatie Menno Hiele
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 12:00-17:00

© Foto: Kunstwerk Karin Schreppers, 'crossing bridge' (1988)

Back to the 80's

Kunstuitleen Utrecht
St. Jacobsstraat 251
zo 13:00-15:00

© Foto: Henri van de Griendt

BaKo

Marlon Kicken
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 14:45-15:15

© Foto: Thomas Geurts

Bar De Kromme Haring

Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 12:00-18:00

© Foto: Anna van Kooij

Bedruk je eigen linnen tasje

Kapitaal Utrecht
AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 13:00-15:00

© Foto: Foppe Schut

Beiaardfestival Oude Muziek

Malgosia Fiebig
Domplein
zo 16:00-16:45

Beiaardklanken van oude muziek

Malgosia Fiebig
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 14:45-15:15

© Foto: Lilian van Rooij

Bellyhorn, Pulseyarn - Future Folk Instruments

Dianne Verdonk
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00-16:00

© Foto: Studio Miek Uittenhout

Bep, dochter van Rietveld

Audrey Bolder
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:45, 15:30

Best of Cinekid

I.s.m. Cinekid
Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 13:00-14:30

Best of Maas liedjesprogramma

Maas theater en dans
Neude
zo 15:00-15:30

© Foto: Jelmer de Haas

Binnen/Buiten Festival

Muziekschool Ceres
Oudegracht 346-348
zo 13:00-17:00

© Foto: Philippe Werkers

Blackie and the Oohoos

EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 13:00-13:45

Bouw je eigen Domtoren!

Werkplaats Centraal Museum
Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 11:00-16:30

Brazilian Zouk beginners

Dansschool Bezouk
Studio Cielito
Mariëndaalstraat 14
zo 19:00-20:00

Brazilian Zouk voor beginners

Bezouk
Budo Akademie ShudoKan
Oudegracht 387
zo 14:00-14:45

© Foto: Richard Smits

Brrr

TG Graasland
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:15, 14:00

Buikdansen: Jouw trip naar de Orient

Yazila en AlHambra
Al Hambra, school voor oriëntaalse dans
Catharijnesteeg 6
zo 14:30-16:30

Café Theater Festival presents: Anouks trip

BinnensteBuiten
Hofman Café
Janskerkhof 17a
zo 14:30-15:00

Café Theater Festival presents: Anouks trip

BinnensteBuiten
De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 16:00-16:30

© Foto: Amat Bolsius

Café Theater Festival presents: Lala Lucy en de Klok die Tikt

Creators of Movement & SCN-Dansproducties
Hofman Café
Janskerkhof 17a
zo 16:00-16:30

© Foto: Amat Bolsius

Café Theater Festival presents: Lala Lucy en de Klok die Tikt

Creators of Movement & SCN-DANSproducties
De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 13:00-13:30

Cantatedienst

Cappella di San Nicolai
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 10:00-11:30

© Foto: Lizet Beek

Carrousel met Isabel Nolte

Schiller Theater Place Royale
Minrebroederstraat 11
zo 13:50, 16:05

Carrousel met Kees Scholten en Margreet Markerink

Schiller Theater Place Royale
Minrebroederstraat 11
zo 12:50-13:20

Carrousel-cabaret met Jan van Piekeren

Schiller Theater Place Royale
Minrebroederstraat 11
zo 16:30-17:15

© Foto: Martien van Veenendaal

Carrousel-cabaret met Lotte Hondebrink

Schiller Theater Place Royale
Minrebroederstraat 11
zo 13:25, 15:25

Catharijn Classique: Denise Jannah en Wolf Martini

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 15:30-16:30

Catharijn Classique: Percussie voor kinderen

Nico van Asdonck
Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 13:00, 14:00, 14:30

© Foto: Anna van Kooij

College over Aboriginal symbolentaal

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 13:30-13:50

College over land en landschappen

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 14:30-14:50

Contact-Improvisatie

Dansavontuur, Sebas van Wetten
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 16:00-17:15

Cookies uit het verleden

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30-16:30

Cubaanse salsa

Mileidis Lopez Cathcart
Cubadans
Floris Heermalestraat 34
zo 14:00, 15:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Culturele Zondagen Brunch met Insomnio Wakes Up

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht: Kunst ontregelt

Dr. Sigrid Merx
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30-14:30

Daddy Freddie - GEANNULEERD

Parnassos Cultuurcentrum
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 13:30-14:00

Dans mee met ballet en moderne dans - geannuleerd

Dans Atelier 42, Minke Elisa Brands
Dans Atelier 42
Emmy van Lokhorststraat 42
zo 13:00-16:00

© Foto: Thomas Geurts

Dans mee met De Dansers

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 11:00, 12:00

Dans mee op exotische Braziliaanse klanken

Elladans
Podium Oost
Oudwijkerdwarsstraat 148
zo 12:00-13:00

Dans mee op warme Afrikaanse klanken!

Elladans
Podium Oost
Oudwijkerdwarsstraat 148
zo 11:00-12:00

© Foto: Jelmer de Haas

Dansshow Touchée Dance Company

Neude
zo 16:00-16:30

Dansvoorstelling Young Lyrical - geannuleerd

Contemporary dance Platform
Studio 3
Weg naar Rhijnauwen 3
zo 15:00, 16:00

Dato DUO - the synth for two

Dato
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00-18:00

© Foto: Thierry Schut

DDID

Pieter Jouke
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 12:30-13:00

De Boks talenten Cookie en Marikit

Jongeren Cultuurhuis Kanaleneiland
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30, 16:30

De Bol van Nol

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 13:00-18:00

De Getekende Stad 1900-2000

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

© Foto: Aviva Bing Creations

De Herman Brood Academie presenteert

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 14:00, 15:00

© Foto: Allard Willemse

De Krekel en de Mier

Het Verteltheater: Peter Faber
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 14:00-14:30

© Foto: Raul Neijhorst

De man die ik niet wilde worden

Kees van Amstel
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 13:15-13:45

De Mier

Koffie & Kaas
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 13:00, 16:00

De verbeelding van 2000 jaar Domplein

Initiatief Domplein i.s.m. Creativiteitslab en Bumos Photography
Domplein
zo 12:30-16:30

© Foto: Mike Bink

De zomer van Herman Pleij

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 11:00-17:00

© Foto: Olaf Schuur

Demonstratie groene workshops

Rood&Bloem
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00-18:00

Diligent

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 17:15-18:00

Dit najaar in 't Hoogt

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 17:00-19:00

Doe de flamenco

Antje Herber en Mascha Meijman
RASA
Pauwstraat 13a
zo 13:00-13:45

© Foto: Anna van Kooij

Doe de kinderontdekkingstocht!

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 11:00-17:00

El Amor Brujo

Muziek in de Meern
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:15-13:45

Eventalk James Kennedy - nieuw programma

Residenties in Utrecht
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 18:30-19:00

© Foto: Lilian van Rooij

Expositie en boekpresentatie Mano Mano

Lilian van Rooij
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00, 16:30

Film met Impakt: Human Birdwings - nieuw programma

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 21:00-21:10

First Blood

ART UTRECHT
Dapiran Art Project Space
Springweg 59
zo 12:00-18:00

First Blood

ART UTRECHT
Galerie Rob Rademaker
Minrebroederstraat 9
zo 13:00-17:00

First Blood

ART UTRECHT
Galerie SANAA
Jansdam 2
zo 12:00-18:00

First Blood

ART UTRECHT
GrachtenGalerie
Oudegracht 185
zo 12:00-17:00

First Blood

ART UTRECHT
Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

First Blood

ART UTRECHT
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 13:00-18:00

First Blood - geannuleerd

ART UTRECHT
De KunstSalon
Oudegracht 315
zo 12:00-18:00

First Blood - geannuleerd

ART UTRECHT
Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-18:00

© Foto: Mike Bink

Flitslezingen door Herman Pleij

Museum Catharijneconvent
Lange Nieuwstraat 38
zo 13:00, 13:45, 14:30

© Foto: Serge Nicolas

Folksessie met miniconcert en jamsessie

Duo Muller & Pallesen
RASA
Pauwstraat 13a
zo 16:00-18:00

© Foto: Hans Wilschut

Fotografieworkshop/ jonge kunst/ Kunstliefdeprijs 2016

Kunstliefde
Nobelstraat 12a
zo 13:00-17:00

Fringeconcert: Alexei Grotz

Fundatie van Renswoude
Agnietenstraat 5
zo 11:00-11:45

Fringeconcert: Balzereit & Yarzhembovskiy

KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 11:00-11:45

Fringeconcert: Café 1800

JuanJosé Molero Ramos en Kayo Nishida
Stadskasteel Oudaen
Oudegracht 99
zo 11:00-11:45

Fringeconcert: Duo Visser & Resche

Gabrielle Resche en Anne-Linde Visser
Molen de Ster
Molenpark 3
zo 14:00-14:45

Fringeconcert: Emma Huijsser

Zuylenspiegel
Zuilenstraat 5
zo 14:00-14:45

Fringeconcert: Ensemble Alaudida

Tabea Schwartz, Bianca Brajua, Filipa Meneses, Manuel Dahme
Bartholomeus Gasthuis
Lange Smeestraat 40
zo 11:00-11:45

Fringeconcert: Jonatan Alvarado

Kapitaal
Plompetorengracht 4
zo 15:30-16:15

Fringeconcert: L'Armée des Amoureux

L'Armée des Amoureux
Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
zo 11:00-11:45

Fringeconcert: Pawel Siwczak

Pawel Siwczak
Antoniuskerk / Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 15:30-16:15

© Foto: INDVDU fotografie

Gallowstreet

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 16:30-17:30

© Foto: Anna van Kooij

Giels Talentenjacht

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-18:00

Groeien: springen in het onbekende - nieuw programma

Longform

Springintheater o.l.v. Laura Doorneweerd
Mirliton Theater
Hoog Catharijne, Boven Clarenburg 93-2
zo 20:00-21:00

Groepstentoonstelling

Morren Galleries (Oudegracht)
Oudegracht 338 - 340
zo 12:00-19:00

Hartloopertjes

Louis Hartlooper Complex
Tolsteegbrug 1
zo 11:00-12:00

© Foto: Alex ten Napel

Hens and Roosters

Alex ten Napel
Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-17:30

© Foto: Henk Hennuïn

Herman Pouderoyen in Slok

Café Willem Slok
Korte Koestraat 2
zo 17:00-19:00

© Foto: Karen Rensma

Het Glazen Circus met De Showman’s Fair

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:00-15:00

Het prachtige verhaal van de trompetviool

Fetén Fetén
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-13:15

© Foto: Sanne Peper

Het rad van Aluin!

Theatergroep Aluin
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:30-16:30

Het Stadsklooster Openingsfeest

Antoniuskerk / Stadsklooster Utrecht
Kanaalstraat 200
zo 12:00-18:00

HKU Vers: By All Means - Daniel Baeten

First Blood

ART UTRECHT
EXbunker
Wilhelminapark 24A
zo 13:00-18:00

© Foto: Merlijn Doomernik

Honderd jaar zonder Granados

Trio Rodin
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 14:00-14:45

Hova Zembla

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:00-14:30

© Foto: Sofie Knijff

Huid

Schweigman&
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:00-16:00

Identiteit als verhaal

Celine Bode, Natascha Minnebo, Gerbrand Muller
In De Ruimte
Oudegracht 230 a/d Werf
zo 14:30-17:00

IIIII

Anne Jan Toonstra
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 16:15-16:45

IJsjes met Impakt

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:30-21:30

In balans met Taoïstische Tai Chi kunsten

Taoïstische Tai Chi Vereniging Nederland
Park Lepelenburg
Lepelenburg
zo 13:00-17:00

INSTINCT

Iris van Peppen
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 15:00-15:30

© Foto: Olivier Donnet

It It Anita

EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 16:00-17:00

Italiaanse Barokconcerten

Xabier Lijó Bilbao, hobo en Sebastiaan 't Hart, orgel
Lutherse Kerk
Hamburgerstraat 9
zo 15:00-15:45

Jagged - Nieuw Programma

Galerie SANAA
Jansdam 2
zo 12:00-18:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Kak! zei de ezel

Koos Meinderts & Annette Fienieg
De Utrechtse Kinderboekwinkel
Ganzenmarkt 10
zo 14:00, 15:00, 16:00

Kidscollege

Postkantoor (voormalig)
Neude 11
zo 14:00-14:45

Kikker leest voor!

Postkantoor (voormalig)
Neude 11
zo 13:00-13:45

Kinderspeurtocht Utereg me stadsie

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:30-17:00

Kinderworkshop stempels maken

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 12:00-15:00

© Foto: Candela fotografie

Klaar voor de start, Af!

Speeltuin Noordse Park
Lagenoord 28a
zo 12:00-17:00

Kleine voetjes, swingende moves! Zumba voor kids!

Zumbody
Buurtcentrum De Leeuw
Samuel van Houtenstraat 1
zo 15:45-16:30

Knutsel je eigen Binnenbeest-masker

De Dansers, Danae Bos
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 11:00-17:00

Kom dansen!

Karin Elich en Mario Garcia
eLe Tapas
Oudegracht 211 aan de werf
zo 12:00-18:00

© Foto: Karin Wichers

Kom edelsmeden

Karin Wichers
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 12:00-16:30

© Foto: Aafke Holwerda

Kom kunst spotten in het Stationsgebied

Public Works, Kunst in het Stationsgebied
Hoog Catharijne
zo 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30

Kunst voor jong en oud

Met o.a.: Dansschool Mizou, BO!NK theaterschool, Bloedgrijs en StemX
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Bouwstraat 55
zo 10:00-17:00

Kunstadvies

Kunstuitleen Utrecht
St. Jacobsstraat 251
zo 13:00-15:30

Kunstzinnige DJ set van Menno de Meester

Dapiran Art Project Space
Springweg 59
zo 16:00-18:00

Laat je Droomhuis-zine!

Merel Zwarts
Casco
Lange Nieuwstraat 7
zo 14:00-16:00

© Foto: Maarten Mooijman

Laat je gaan bij Afrikaans dansen

John Kayongo
RASA
Pauwstraat 13a
zo 14:00-14:45

© Foto: Remke Spijkers

Leef je uit bij Het Popstation

Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 11:00-17:00

Leer PortDeBras

Natalia Pawlak
Studio Cielito
Mariëndaalstraat 14
zo 18:30-19:00

© Foto: Johannes van de Voorde

Leger

Lankmoed
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 15:30-16:00

LEVI

Vocal Arts Academy
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:15-13:45

Licht & Schaduw Lab

Het Filiaal theatermakers
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:30-17:00

© Foto: Jelmer de Haas

Literaire Ladder Live!

Het Literatuurhuis
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00-16:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Lucky Fonz III

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 19:30-20:30

© Foto: Hans Gerritsen

Maak je eigen dans

Juultje Kranen
Danscentrum Utrecht
Mgr. van de Weteringstraat 13a
zo 14:00-16:00

Maak kennis met je nieuwste passie

O.l.v. Birkit en Muzaffer
Tango La Zapada
Catharijnesteeg 6
zo 13:00, 16:00

Marathon Holland Animation Film Festival

Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:00

Meet & Greet Tosca Menten

Postkantoor (voormalig)
Neude 11
zo 16:00-16:45

Mekka Fest - WIJZIGING TIJD

Metaal Kathedraal
Rijksstraatweg 20
zo 11:00-18:00

Mindful tango

Amor de Tango
Studio Cielito
Mariëndaalstraat 14
zo 11:00-12:15

Mindful tango voor beginners

Amor de Tango
Budo Akademie ShudoKan
Oudegracht 387
zo 13:00, 15:00

© Foto: Annemiek van der Kuil / www.photoa.nl

Mini-Festival Kargadoor

Comedyhuis e.a.
Kargadoor
Oudegracht 36
zo 13:00-17:00

Mix-orkest De Bazuin De Meern

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:15-13:45

© Foto: Mary Fields

More Music Festival

Django Boegheim, Heug en Mary Fields
dB's
CAB-Rondom 100
zo 15:00-18:00

Muzikale kinderrondleiding

Museum Speelklok
Steenweg 6
zo 14:00-14:45

Muzikale verhaaltjes voor baby's

Postkantoor (voormalig)
Neude 11
zo 15:00-15:45

Mystery Lab

Het Filiaal theatermakers
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 12:00-17:00

© Foto: Mark Knight

Nachtclub met swingjazz en blues

Swing in Utrecht en Utrecht Blues Club
Buurthuis in de 3 Krone
Oudegracht 227
zo 14:00, 15:00

Nederlandse oeuvreprijs Kleinkunst & Cabaret 2015-2016

Schiller Theater Place Royale
Minrebroederstraat 11
zo 15:00-15:20

© Foto: Anna van Kooij

NFF Openluchtbioscoop: Strike a Pose

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 21:00-23:00

Ontdek het diner van de uil

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30-16:30

© Foto: Henk van Kooten

Op klompen naar Calcutta

Narsingh
Werftheater
Oudegracht a/d Werf 60
zo 14:00-14:30

© Foto: Jet van Zwieten

Open 3D-printstudio

Doodle3D
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00-18:00

© Foto: Alline Sinke

Open Atelier Werfklei

Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00-18:00

Open Tent bij DIEDOM

De Utrechtse Circusschool
Circus DIEDOM
Koningin Wilhelminalaan 4c
zo 12:00-15:00

© Foto: Aafke Holwerda

Opening Museum Hoge Woerd

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:00, 13:30

Opening tentoonstelling van Belgisch talent

Sylvie de Meerleer
Dapiran Art Project Space
Springweg 59
zo 14:00-16:00

© Foto: Kasper Vogelzang

Openingsconcert Uitfeest: JACOB 3.0

Erik Bosgraaf, Jorrit Tamminga en DJ DNA
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 12:30-13:00

Oriëntatiedag Theater OOGST

Poppe Boonstra, Erik Valenteyn
De Foyer
Brailledreef 9
zo 11:30-14:30

© Foto: Marieke Wijntjes

Oude Muziek Markt

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 10:00-17:00

Overzichtstentoonstelling

De KunstSalon
Oudegracht 315
zo 12:00-18:00

Parnassos Soulkoor

Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 14:00, 15:00

© Foto: Mariska Gewald

Pats boem...

Expodium en Kapitaal
Kapitaal
Plompetorengracht 4
zo 14:00-18:00

Picknick met Taart

Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 10:00-12:00

© Foto: Thomas Geurts

Pokon

De Dansers
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 11:30, 15:30

Pop-up Bakfiets

Universiteitsmuseum Utrecht
Domplein
zo 12:00-16:00

Poppenspel op schoot

Ina Geisler
Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
zo 11:00, 11:30

© Foto: Studio Billie Alice

Porseleinen beker gieten

Lisanne van Zanten en Suzan Becking
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 14:00-15:30

Portrait of an English Collector

Nicoline van Harskamp
BAK, basis voor actuele kunst
Lange Nieuwstraat 4
zo 12:00-18:00

Preview nieuw theaterseizoen

Het Filiaal theatermakers
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 12:30, 14:00, 15:30

RASA presenteert i.s.m. Hostel Strowis: Apparatschik

Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 18:30-19:15

Red de wereld!

Theatercollectief Zonder Mouwen
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 11:15, 12:15, 13:15, 15:15, 16:15

© Foto: Laurel Nannup

Remember Me. Stories in print

AAMU Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst
Oudegracht 176
zo 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

Rondvaart Uitfeest - uitverkocht

Duurzaamheid aan het Amsterdam-Rijnkanaal: Energie, Transport, Recycling en Kunst

Cereolfabriek
Everard Meijsterlaan 1
zo 13:00-17:30

Rondwandeling Steede Hoge Woerd

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30, 14:45, 15:15, 15:45

© Foto: Baldwin Henderson

Rood Noot ontvangt in de tuin van Hoge Woerd

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:15, 15:15

Ruimtelijke installatie

Mike Moonen
Moira Expositieruimte
Wolvenstraat 10
zo 13:00-18:00

Salsadansen aan de Oudegracht

Salsaband Pimiento
Muziekschool Ceres
Oudegracht 346-348
zo 15:00-16:00

Scènes uit Molman

Het Filiaal theatermakers, Schippers&VanGucht
Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:30, 14:30, 16:00

Schaap Zacht

Rauher Engel
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 10:30, 11:30

Schud de kilo's eraf, dans de spieren eraan!

Zumbody
Buurtcentrum De Leeuw
Samuel van Houtenstraat 1
zo 15:00-15:30

SmartSongs

Marijke Boon
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:00-15:30

© Foto: Reinier van Oorsouw

SongLAB

Rogier Steijaert en Ronald Straetemans
Vechtclub XL
Europalaan 2B
zo 10:00, 14:00

Songprogramma door Willy Nap

Parnassos Cultuurcentrum
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 14:15, 16:00

SOOS

Cultuur 19
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:45-16:15

© Foto: Leo Mesman

Souvenirs des vacances

Taalpodium
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 15:00-16:30

Spaanse tapas en sangría

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 13:00-16:00

SPRING presenteert: De Stad als Podium

Postkantoor (voormalig)
Neude 11
zo 15:30-16:30

Stadsdichtersgilde

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00-14:00

© Foto: Hans Wilschut

Stadsgezichten door fotografen

Hans Wilschut, Niels Stomps en Raimond Wouda
Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 14:00, 15:00

Stief

Margreet Feenstra, Ina Geisler
Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
zo 14:00-14:15

Strowis Sunny Afternoon Concert Series

Modderfikker DF.GVD, The Central Line
Hostel Strowis
Boothstraat 8
zo 15:00-18:00

© Foto: Peter Nauta

Super Sunday Solar Science Show

Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
zo 14:30, 15:30

Swing mee en leer de salsa

Latin Dance Academy
RASA
Pauwstraat 13a
zo 12:00-12:45

© Foto: Floris Heuer

Swingen als een Kangoeroe

Jeroen Schipper en Emily van Orsouw
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:15-15:45

Swingend kinderconcert

Jeroen Schipper
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 11:00, 12:00

© Foto: Anna van Kooij

Talk of the Town

Eva Brouwer
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 16:30-17:30

Tête-à-tête met Madame Violet - nieuw programma

Parnassos Cultuurcentrum
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 13:30-14:00

Test je niveau Spaans

Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 12:30-15:30

The Definition of Now

Generale Oost en Het Huis
Het Huis Utrecht
Boorstraat 107
zo 15:00-16:00

© Foto: Kamerich / Budwilowitz - Eyes2 Photography

The future ain’t what it used to be

Fragment uit de voorstelling

DOX
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 14:00, 16:00

© Foto: Allard Willemse

The Junction

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 15:00, 16:30

The Tobin Singing Society

O.l.v. Martina Tobin
De Paardenkathedraal
Veeartsenijstraat 155
zo 12:00-12:45

Theater Orikadabra

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:30-16:30

Theatersportshow

Theatersportgroep Parnassos
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 13:30, 14:30, 15:30

Traditionele muziek met ongewone instrumenten

Fetén Fetén
Instituto Cervantes
Domplein 3
zo 15:00-16:00

Trouw in mode en sieraad

Aletta Teunen, Joke Hoogenboom
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-18:00

Trui

Sanne Zweije
Theaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
zo 13:30, 15:00

U jazz ensembles: Rehana Begum Quartet

Parnassos Cultuurcentrum
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 15:15-16:00

U jazz ensembles: Sherpa Steps

Parnassos Cultuurcentrum
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 16:00-16:45

© Foto: Maurits van Ravesteijn

U jazz ensembles: The Roseland Quartet

Parnassos Cultuurcentrum
Parnassos Cultuurcentrum
Kruisstraat 201
zo 16:45-17:30

© Foto: Anna van Kooij

UCK Kleintje Kunst

Utrechts Centrum voor de Kunsten (UCK)
Domplein 4
zo 13:30-16:00

UCK presenteert

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:45, 15:00

Uitreiking HKU prijs Gemeente Utrecht

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 16:30-16:45

Underdogz Crew

Battle en workshop

Stadsschouwburg Utrecht
Lucasbolwerk 24
zo 13:45, 16:45

Urban Afro Dance Experience met live percussie

Agathe Konan, Salia Traore
Sophies Palace
Bemuurde Weerd OZ 13
zo 16:00-17:00

Urban Culture Run Utrecht - uitverkocht

Stadskantoor Utrecht
Stadsplateau 1
zo 9:00-12:00

Utrechtse Nieuwe: kunst van jong talent

First Blood

ART UTRECHT
Kunstuitleen Utrecht
St. Jacobsstraat 251
zo 13:00-17:00

Venus Tropicaux

EKKO
Bemuurde Weerd WZ 3
zo 14:30-15:00

Vesper met Venetiaanse koor- en orgelmuziek

Vespercantorij
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 17:00-18:00

Vocal Arts Academy Choir

Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 14:45-15:15

Voorpret met een jarig orgel

Berry van Berkum, Ko Zwanenburg en Zangschool Utrecht
Nicolaïkerk
Nicolaaskerkhof 9
zo 14:00-14:45

Water naar de Rijn dragen

Bouwsels
Stadhuisplein / Korte Minrebroederstraat
zo 13:00-17:00

We Came To Seek a Void

David Beijnersbergen van Henegouwen & Bas Huissen
Paviljoen pOp
Westplein 1001
zo 13:00-17:00

Wetenschap op wieltjes

Universiteitsmuseum Utrecht
Universiteitsmuseum Utrecht
Lange Nieuwstraat 106
zo 12:00-16:00

Workshop Kunstkeuken

De Vrijstaat
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 13:15-16:00

Yoga met dans en meditatie

Ina Geisler
Aldo Theater met Poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
zo 12:30, 13:00

© Foto: Maarten van Enkhuizen

Zingende Beelden

Cultuur 19
Castellum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1 De Meern (Navigatieadres is Groenedijk 1A, De Meern)
zo 15:30-16:00

Zon op Zondag

Sonnenborgh - Museum & Sterrenwacht
Zonnenburg 2
zo 13:30-17:00