| |
Home / Archief / Bestemming bereikt / Programma

Programma

zondag 1 mei 2016

A Breathtaking Journey

Een virtuele vluchtelingenervaring

Martijn Kors, Cas Ketel
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 13:00-17:00

Afework Nigussie & Zea

Ethiopië meets the west

RASA
Pauwstraat 13a
zo 16:00-16:50

Alejandra Peña

Veldwerker Ongekend Bijzonder


© Foto: Barrie Hullegie

Am I Making Sense?

Laura van Dolron
Academiegebouw
Domplein 29
zo 16:00-17:00

As I Left My Father's House

De liefde voor Vrijheid bracht mij hier

New Dutch Connections
Ulu Moskee Utrecht
Kanaalstraat 36
zo 13:00, 16:00

Atefeh Firoozi

Veldwerker Ongekend Bijzonder


Baban Kirkuki

Veldwerker Ongekend Bijzonder


Bestemming bereikt tour

Hacking Habitat
Gevangenis Wolvenplein
Wolvenplein 27
zo 10:00-18:00

© Foto: Anna van Kooij

Culturele Zondagen brunch

Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:30-13:00

© Foto: Philip van Ootegem

Culturele Zondagen College i.s.m. Universiteit Utrecht

Vrije geluiden: Vertelconcert & nagesprek

Dr. Karin Geuijen & Ekaterina Levental
Academiegebouw
Domplein 29
zo 13:30-15:00

De Asielzoekmachine: Installatie Beddy

Neem je knuffel mee!

Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 12:30-16:30

De Asielzoekmachine: Publieksbijeenkomst

Een crossmediaal project dat het Nederlands asielbeleid onderzoekt

Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:30-16:00

© Foto: Mascha Jansen

De Asielzoekmachine: Tentoonstelling

Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 13:00-17:30

De emigratie generatie

Stichting Asha i.s.m. Van Vroeger Voor Later en Studio RAAP
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:00, 15:30

De kleur van dromen

Merlijn van Schayk en Pauline van Tuyll
Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 15:00-15:30

De kleur van dromen

Mona Javaheryzad, Merlijn van Schayk, Pauline van Tuyll
Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 13:30-17:00

© Foto: Nichon Glerum

De vlucht van een granaatappel

Theater RAST
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 15:30-16:45

Diversiteit in woord en beeld

Kunstenaars van de galerie en Stichting De Vrolijkheid
Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-17:00

DUSTHUS

Staatslieden Art Community
Grave van Solmsstraat 2
zo 13:00, 14:30, 16:00

Expositie Droomvluchten

Een kijkje in de wereld van...

Shahin Daoud
GrachtenGalerie
Oudegracht 185
zo 12:00-17:00

Farid Kabiri

Veldwerker Ongekend Bijzonder


Filmvertoning: The Island of All Together

Kijk! Een vluchteling!

FOTODOK
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:30-13:00

Hesen Kanjo

Virtuositeit op de qanun

RASA
Pauwstraat 13a
zo 14:30-15:15

Het lentefeest Norooz

Let op: gewijzigde locatie

Griftpark
Blauwkapelseweg 30
zo 13:30-19:00

HonderdHuizen

Een intieme voorstelling op basis van honderd gesprekken

Yinka Kuitenbrouwer
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 13:15, 15:15

Ik neem je mee. Van rugzak naar museum

Centraal Museum
Agnietenstraat 1
zo 12:00-17:00

In gesprek met Uljana Orlova

Kijk! Een vluchteling!

FOTODOK
Academiegebouw
Domplein 29
zo 13:45-14:15

In Limbo Embassy

Hacking Habitat
Gevangenis Wolvenplein
Wolvenplein 27
zo 10:00-18:00

Kick That Beat

Jongereninitiatief i.s.m. STAD Bussum
Stadhuisbrug
zo 14:15, 15:30

Kijk een vluchteling! - inleiding

Over de invloed van fotografie op de beeldvorming van vluchtelingen

FOTODOK
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:30-16:30

Knalland presents: (Ge)strand

Een multidisciplinaire voorstelling (première)

Akademietheater
Janskerkhof 17
zo 14:00, 15:15, 16:30

Limbo Citizen

Een interactieve walk-through documentaire

Lillian dam Bracia & Pien den Hollander
Domkerk
Domplein
zo 13:00-17:00

© Foto: Peter Vos

Long Way Home

Danstheater met live cello

Leah Jacob, concept en choreografie
KuuB, Ruimte voor Kunst en Cultuur
Pieterstraat 3
zo 12:30, 14:30, 16:30

© Foto: Phile Deprez

Marieke Marieke

Het Zuidelijk Toneel en t,arsenaal mechelen/GEN2020
Theater Kikker
Ganzenmarkt 14
zo 13:30, 16:00

Mäshräp

Feestelijke traditionele muziek uit Oost-Turkestan

RASA
Pauwstraat 13a
zo 13:00-13:50

Moving Realities (Visual arts: Bestemming bereikt)

Reflectie van beeldend kunstenaars op vluchtingen

Galerie SANAA
Jansdam 2
zo 12:00-18:00

Negin Zendegani & Danielle Cuppens

Kijk! Een vluchteling!

FOTODOK
Academiegebouw
Domplein 29
zo 14:30-15:15

Ongekend Bijzonder

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 15:00-17:00

Ouder-kind koor

De Vrolijkheid
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 14:30-15:00

Philip Brink en Reem Saouma

Kijk! Een vluchteling!

FOTODOK
Academiegebouw
Domplein 29
zo 13:00-13:30

Plek genoeg

Een kattige musical waarin plek genoeg is voor iedereen

RANK2012
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:30, 16:00

Sonita

Rokhsareh Ghaem Maghami
Filmtheater 't Hoogt
Hoogt 4
zo 15:30-17:00

© Foto: Anna van Kooij

Stadsopera Onderweg: Scène 1

Stadskantoor Utrecht
Stadsplateau 1
zo 11:00, 13:45

© Foto: Anna van Kooij

Stadsopera Onderweg: Scène 2

Het Utrechts Archief
Hamburgerstraat 28
zo 12:00, 12:45

© Foto: Anna van Kooij

Stadsopera Onderweg: Scène 3

TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
zo 15:00, 16:30

Sterrenstof

Maak je eigen fantasiewereld

Merel Zwarts
Casco
Lange Nieuwstraat 7
zo 14:00-16:00

© Foto: Hanne Nijhuis

Talk of the Town

Live-uitzending van de RTV Utrecht talkshow

Eva Brouwer
Stadhuis
Korte Minrebroederstraat 2
zo 16:30-17:30

Tentoonstelling Our Stories: onthulling & presentatie

GedachtenLezen & Utrechts Stadsdichtersgilde
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:45, 14:00

Tentoonstelling: Our Stories

Gedachtenlezen & Utrechts Stadsdichtersgilde
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:45-18:00

Thus Far

Expositie van een autochtone en allochtone Nederlander

Shami Durrani en Guus van Beers
EXbunker
Wilhelminapark 24A
zo 13:00-18:00

Tiffany Pham

Veldwerker Ongekend Bijzonder


Toen mijn vader een struik werd

Liedjesprogramma

Het Filiaal theatermakers
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 15:00, 16:30

Uitwijken naar Utrecht

Vier eeuwen vluchtelingen in de Domstad

Elias van der Plicht
Academiegebouw
Domplein 29
zo 12:45-13:30

Universal Anthem

Diverse locaties binnenstad Utrecht
zo 13:00-16:30

© Foto: Stefano Tsivopoulos

Unstated (or, Living Without Approval)

BAK, basis voor actuele kunst
Lange Nieuwstraat 4
zo 12:00-18:00

Verhalenparade: Baban Kirkuki

Poëzievoordracht

Baban Kirkuki
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 11:45-12:30

Verhalenparade: Kim Nguyen

Boekpresentatie De Bootvluchteling

Kim Nguyen
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 13:00, 14:45, 16:30

Verhalenparade: Poëzietentoonstelling

Nieuwe vluchtelingen
Winkel van Sinkel
Oudegracht 158
zo 12:45-18:00

Vliegerfeest

Park Transwijk
Transwijk-Zuid
zo 11:00-15:00

Vrijheidscollege: Vrijwaring van gebrek

Mardjan Seighali
Gevangenis Wolvenplein
Wolvenplein 27
zo 14:00-15:30

Waar hebben we het eigenlijk over?

Claire Hoofwijk i.s.m. kunstenaars en studenten HKU
Fotogalerie Utrecht
Oudegracht 334
zo 13:00-17:00

Wie wij zijn: Deel 1

Het Literatuurhuis
Academiegebouw
Domplein 29
zo 14:30-15:15

© Foto: Alex Salinas

Wie wij zijn: Deel 2

Het Literatuurhuis
Academiegebouw
Domplein 29
zo 15:30-16:15

Workshop met Negin Zendegani

Maak je eigen pop

FOTODOK
Academiegebouw
Domplein 29
zo 15:30-16:30