| |
Home / Organisatie / Ons team

Ons team


Vaste teamleden Culturele Zondagen:

René van der Giessen | Hoofd programmering r.vandergiessen@utrechtmarketing.nl
Melinde Gerber | Hoofd marketing en communicatie m.gerber@utrechtmarketing.nl
Wietske Walhout | Marketing- en communicatiemedewerker 
w.walhout@utrechtmarketing.nl
Kim Platenkamp | Marketing- en communicatiemedewerker k.platenkamp@utrechtmarketing.nl
Sara Conen | Productieondersteuning s.conen@utrechtmarketing.nl

Producenten Culturele Zondagen 2017:

Nanouk Hildebrand
| Nieuwjaarsduik | n.hildebrand@culturelezondagen.nl
Bart Witte & Friso Wiersum | Uitgesproken Utrecht | b.witte@culturelezondagen.nl & f.wiersum@culturelezondagen.nl
Paul Ruigrok | Utrecht 50-75 | paul.ruigrok@ntr.nl
Lidy Ettema & Eduard Versteege | Utrecht Centraal | l.ettema@culturelezondagen.nl & e.versteege@culturelezondagen.nl
Willemijn Lamp (projectleider), Nanouk Hildebrand & Mattijn Boerkamp (uitvoerend producent) | Uitfeest | willemijn@culturelezondagen.nl, n.hildebrand@culturelezondagen.nl & mattijn@culturelezondagen.nl
Carlijn van Ravenstein | Alles Kids | c.vanravenstein@culturelezondagen.nl